|

ایلان ماسک چرا از دوج کوین چشم پوشی کرد؟

ایلان ماسک در ویدیوی دیپ فیک خود بیت‌وکس را به جای دوجکوین انتخاب می‌کند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- کلاهبرداری های رمزنگاری در حال افزایش است. اخیراً، کلاهبرداران ارزهای دیجیتال از ویدیوهای دیپ‌فیک ایلان ماسک و دیگر تأثیرگذاران برجسته ارزهای دیجیتال برای تبلیغ پلتفرم معاملاتی رمزنگاری به نام BitVex استفاده می‌کنند که ارزهای سپرده‌شده را می‌دزدد.

BitVex یک پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال جعلی است که ادعا می‌کرد متعلق به ایلان ماسک است، که ظاهراً این سایت را ساخته است تا کاربران را قادر سازد تا 30 درصد بازده سپرده‌های دارایی دیجیتال خود را کسب کنند.ظاهراً، این پروژه کلاهبرداری در اوایل این ماه با بازیگران و کلاهبرداران دروغین شروع شد که اکانت‌های موجود در یوتیوب را ایجاد و هک کردند تا ویدیوهای دیپ‌فیک ایلان ماسک، کتی وود، براد گارلینگ‌هاوس، چارلز هاسکینسون و چندین شخصیت برجسته دیگر را که در دنیا به عنوان معروف هستند، به برخی از بزرگترین حامیان ارزهای دیجیتال ارسال کنند.

به نظر می‌رسد این ویدیوها مصاحبه‌های مجاز هستند که با استفاده از فناوری دیپ‌فیک ویرایش می‌شوند. از صدای یک فرد در اسکریپت ارائه شده توسط کلاهبرداران استفاده می کند.لزوماً همه وب سایت های رمزنگاری در جهان از کلاهبرداری پشتیبانی نمی کنند یا کلاهبرداری هستند.

اما سرمایه گذاران باید قبل از ورود به بازار ارز دیجیتال بسیار مراقب باشند. شما نباید روی پیوندهای ناشناخته، توییت ها، ویدیوها یا سایر پیام هایی که ادعا می کنند در مدت زمان کوتاهی سود زیادی به دست می آورند، کلیک کنید. مراقب این هدایا باشید، زیرا هرچقدر هم که بدهید، هرگز در ازای آن چیزی دریافت نخواهید کرد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی