|

نقشه مرموز ایلان ماسک برای دوج کوین؟!

DOGCOIN

یلان ماسک در توییت اخیر خود عنوان کرده است که مشتریان تسلا هم‌اکنون می‌توانند برخی از تولیدات این کمپانی را با دوج‌کوین...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ایلان ماسک در توییت اخیر خود عنوان کرده است که مشتریان تسلا هم‌اکنون می‌توانند برخی از تولیدات این کمپانی را با دوج‌کوین خریداری کنند. وی افزوده است این ارز برای خرید کالاهای SpaceX نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته همه محصولات تسلا قابل خریداری با این توکن نیستند و لیست محصولات موردنظر در وب‌سایت آورده خواهد شد.

او اضافه کرد که برای خرید با استفاده از دوج‌کوین، مشتریان به یک کیف‌پول رمزارزی نیاز دارند و زمان پرداخت باید با کد QR جهت انتقال دوج اقدام نمایند. جالب اینجاست که بعد از توییت ماسک، دوج‌کوین شاهد یک جهش ناگهانی بود و از نرخ ۰.۰۷۶ به ۰.۰۸۵ دلار رسید؛ البته دوج در حال حاضر با نرخ ۰.۰۸۲ دلار معامله می‌شود و بااین‌وجود تاثیر ایلان ماسک بر بازار بسیار چشمگیر گزارش شده است.

این غول فناوری همچنین در مسیر تصاحب توییتر که حرکتی مثبت برای دوج کوین تلقی می‌شود، قرار دارد. ماسک پیشنهاد کرده است که از دوج به عنوان یک گزینه پرداخت در این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی استفاده شود تا کاربران بتوانند هزینه اشتراک پریمیوم خود را با آن بپردازندازطرفی شرکت حسابرسی ولف اند کمپانی‌ای با بیش از یکصد سال سابقه، پذیرش ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین را شروع کرده است.

این شرکت مستقر در بوستون اضافه کرد که دریافت ارزهای دیجیتال را به کمک بیت‌پی انجام می‌دهد.کمپانی ولف اند افزود اتریوم، لایت کوین، دوج کوین، شیبا اینو و پنج استیبل کوین را هم در فهرست ارزهای دارای مقبولیت خود قرار داده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی