|

پیش‌بینی قیمت شیبا و دوج کوین!

فروشندگان بازار ارزهای دیجیتال که به خرس‌ها مشهورند این هفته توانستند مچ گاوها یا فروشندگان را بخوابانند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- فروشندگان بازار ارزهای دیجیتال که به خرس‌ها مشهورند این هفته توانستند مچ گاوها یا فروشندگان را بخوابانند؛ زیرا نمودار تمامی 10 رمزارز برتر بازار دوباره قرمز شده است.

به گزارش شایانیوزبه نقل از رمزارزنیوز  سایت یوتودِی، به دنبال افت مجدد بیت‌کوین، دوج‌کوین نیز دچار افت شده؛ به طوری که طی 24 ساعت گذشته، حدود 1.51 درصد سقوط را تجربه کرده است. با تجزیه و تحلیل نمودار روزانه می‌توان دید که دوج کوین به سطح 0.1220 دلاری بازگشته است.

اگر چیزی تغییر نکند و حجم فروش بالا برود، معامله‌گران می‌توانند به زودی انتظار شکست این سطح و حرکت نزولی بیشتر تا مرز 0.1150 دلار را داشته باشند. این رمزارز اکنون و در زمان انتشار این خبر با قیمت 0.1255 دلار معامله می‌شود.

doge-and-shib-price-analysis-2

در این میان، افت قیمتی شیبا نیز دست کمی از دوج کوین نداشته و از دیروز تاکنون حدود 4.63 درصد کاهش یافته. در حالی که افت قیمت آن طی هفت روز گذشته تقریباً به 10 درصد رسیده است.

تحلیل تکنیکال نیز نشان می‌دهد که شیبا در حال بازگشت به سمت سطح حمایتی خود در 0.00001695 است.

doge-and-shib-price-analysis-3

به این ترتیب، هفته پیش رو نیز احتمالاً برای این میم‌کوین نزولی خواهد بود. با این حال، اگر خریداران بتوانند قیمت را دوباره به بالای 0.000020 دلار بازگردانند، ممکن است حرکت صعودی دیگر آغاز شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی