|

آمازون و دوج کوین!

شایعه ای خیره کننده از دوج کوین!!

جف بزوس، بنیان‌گذار آمازون در توییتر بیلی مارکوس، بنیان‌گذار دوج را دنبال کرده و این موضوع با واکنش‌های مختلفی همراه بوده است

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- جف بزوس، بنیان‌گذار آمازون در توییتر بیلی مارکوس، بنیان‌گذار دوج را دنبال کرده و این موضوع با واکنش‌های مختلفی همراه بوده است. این کار با پاسخ مثبتی از سوی مارکوس همراه بود و همین باعث شد تا جامعه دوج به‌سرعت نتیجه‌گیری کند که آمازون در آینده نزدیک دوج را به‌عنوان روش پرداخت خواهد پذیرفت.

برخی دیگر نیز بر این باورند که این موضوع تاثیر قابل‌توجهی بر این رمزارز خواهد داشت؛ بااین‌وجود این شرکت هنوز این گمانه‌زنی‌ها را تایید یا تکذیب نکرده است.از طرفی به‌تازگی «ایلان ماسک» (Elon Musk)، مدیرعامل «تسلا» اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری آن را بپذیرند، دوج‌کوین ممکن است سود بیشتری به دست آورد.

او از ایده انعام به عنوان یک کاربرد خوب تمجید کرد و اظهار داشت که استفاده از دوج‌کوین برای پرداخت انعام، خوب خواهد بود. با این حال، ماسک استدلال می‌کند که با وجود موارد استفاده بالقوه در بخش Web3، ایجاد پلی بین اتریوم و بیت کوین مورد نیاز نیست.به گفته بنیاد دوج‌کوین، تنها هدف آن‌ها این است که دوج‌کوین را به ارز جهانی مورد قبول برای پرداخت کالا و خدمات تبدیل کنند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی