|

سیگنال های کارآمد!!

سیگنال های مهم این هفته بیت کوین رادریابید!

در هفته‌ای که گذشت، بیت‌کوین بدترین عملکرد را در ماه آوریل داشت و باید هفته جدید را محکم تر آغاز کند

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در هفته‌ای که گذشت، بیت‌کوین بدترین عملکرد را در ماه آوریل  داشت و باید هفته جدید را محکم تر آغاز کند تا زیان های قبلی خود را کند. بسته شدن کندل ماهانه بیت‌کوین/دلار بیانگر روند نزولی بود اگر این روند مستدام باشد باید منتظر این شرایط بود که در صورت ریزش شدید ممکن است بیت کوین  bitcoin تا سطح ۳۰ هزار دلار عقب نشینی کند.

لازم به ذکر است با آغاز ماه می، شرایط شاخص احساسات بازار کمی بهتر شده و بااین‌حال، تصمیم‌گیری‌های سیاسی در هفته پیش‌رو تاثیر زیادی بر بازار کریپتو خواهد داشت. انتظار می‌رود امروز، فدرال رزرو مهر تاییدی بر افزایش نرخ بهره بزند که نقش مهمی در روند بیت کوین خواهد داشت.

گفتنی است شکست و ریزش تا سطح ۳۵ هزار دلار می‌تواند باعث نگرانی سرمایه‌گذاران شود درنتیجه فشار فروش افزایش خواهد یافت و این رفتارهای هیجانی می‌تواند نوسانات قیمت بازار را بیشتر کند. به‌علاوه سرمایه گذاران همچنان باید شاخص دلار را زیر نظر بگیرند و از آن به‌عنوان سیگنالی کارآمد برای معاملات خود استفاده نمایند. در حال حاضر رابطه معکوس بیت‌کوین و شاخص DXY نشان می‌دهد که بالا رفتن آن از سطح مقاومت ۱۰۲ می‌تواند باعث تضعیف بیت‌کوین و کشاندن آن به سطح ۳۵ هزار دلار و پایین‌تر شود.

بنابراین از انتهای ژانویه تا انتهای آوریل ۲۰۲۲، مقادیر مثبت این شاخص به شدت کم شده و در مقادیر کوچک و ثابت به روند خود ادامه داد؛ در حالی که مقادیر منفی کاملا در تضاد با دوره پیشین در حال رشد بود.

بنابراین اگر بازار با شدت پیش‌بینی‌شده توسط رسانه‌ها حرکت منفی خود را آغاز کند و اتفاق غیرقابل پیش‌بینی دیگری نیفتد، ممکن است الگوی افزایشی این شاخص در دوره قبل دوباره تکرار شود؛ هرچند ممکن است فاز تسلیم به هولدر‌های بلندمدت قدیمی‌تر سرایت نکند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی