|

بیت کوین وارد آتش؟

سیگنال های خارق العاده از بیت کوین!

استراتژیست رمزارز با نام مستعار Rekt Capital که 295000 دنبال کننده در توییتر دارد در توییتی گفت: که بیت کوین باید ...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- استراتژیست رمزارز با نام مستعار Rekt Capital که  295000 دنبال کننده در توییتر دارد در توییتی گفت: که بیت کوین باید قبل از پایان هفته یک منطقه قیمتی مهم را بازیابی کند تا حرکت صعودی خود را حفظ کند.شمع هفتگی بیت کوین بالای 43100 دلار بسته خواهد شوپد و بیت‌کوین می‌تواند به بالای 50000 دلار صعود کند. به گفته Rekt، بیت کوین در بازه زمانی هفتگی از یک الگوی معکوس بزرگ خارج شده است و اکنون مقاومت قبلی خود را مجدداً برای حمایت منطقه اولیه آزمایش می کند.

و بیت کوین از مثلث صعودی خود خارج شده است.که اکنون BTC در حال تلاش برای دستیابی مجدد به منطقه بالای مثلث صعودی به عنوان پشتیبانی جدید برای تایید کامل شکست خود است.بیت کوین در زمان انتشار این خبر با 2.5 درصد کاهش در روز به قیمت 42519 دلار رسید و با این قیمت در حال معامله می باشد.

WhatsApp Image 2022-04-10 at 19.40.02

از طرفی طبق اطلاعات آن‌چین، آدرسی در شبکه بیت‌کوین وجود دارد که هر روز بدون توجه به نوسانات قیمتی، بیت‌کوین به ارزش ۱ میلیون دلار به آن واریز می‌شود. این واریز‌های ثابت از ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ شروع شده و تا الان ادامه داشته است و موجودی این حساب در این بازه از ۸۶۵۲ به ۹۷۷۹ بیت‌کوین و ارزش آن از ۳۲۶ میلیون دلار به ۴۲۶ میلیون دلار (۳۰٪ افزایش) در تاریخ ۷ آوریل رسیده است.

به نظر می‌رسد نوسانات قیمتی تاثیری در اراده این کاربر نداشته و حتی ورودی‌های آخر او به ۱.۲ میلیون دلار افزایش یافته است.

بااین‌وجود، در روزهای اخیر و با وجود ریزش قیمت، تعدادی از آدرس‌های قدیمی بیت‌کوین‌های خود را جابه‌جا کردند که علامتی نگران‌کننده برای قیمت محسوب می‌شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی