|

هشداری از سرمایه گذار مشهور!

عاقبت بیت کوین به خیر یاشر؟

فری گاندلاک، مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری دابل‌لاین و میلیاردر آمریکایی در مورد شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-جفری گاندلاک، مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری دابل‌لاین و میلیاردر آمریکایی در مورد شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین هشدار داده است. او با بررسی کاهش روند سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین در چند ماه اخیر اشاره کرده است که سرمایه‌گذاران باید برای شروع سرمایه‌گذاری و رسیدن به پایین‌ترین سطح این رمزارز صبور باشند و تحلیل‌های مستمری انجام دهند.

 این محتوا به هیچ‌عنوان پیشنهادی برای خریدوفروش نیست.

او پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت‌کوین تا ۲۵ هزار دلار هم ریزش خواهد داشت و این قیمت ارزنده‌ای برای ورود و خرید خواهد بود. گاندلاک به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرد که در حال حاضر خریدی انجام ندهند و منتظر کاهش قیمت باشند.

او گفته است که خودش تا اطلاع ثانوی روز رمزارزها خریدوفروش نخواهد داشت و ترجیحش سرمایه‌گذاری روی اوراق قرضه است. وی در حالی ادعا کرده است که سرمایه‌گذاران برجسته مایل به همراهی با بیت‌کوین و دیگر رمزارزها نیستند که سرمایه‌گذاران شناخته‌شده‌ای مانند ایلان ماسک و جک دورسی روی آن برنامه‌ریزی‌های مالی بلندمدتی انجام داده‌اند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی