|

سیگنالی کارآمد!

اتریوم برنده سال 2022 خواهد بود؟

کیبی از شاخص های فنی، کلان اقتصادی و شاخص های زنجیره ای به افزایش قیمت در بازار اتریوم در این سه ماهه اشاره دارد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-ترکیبی از شاخص های فنی، کلان اقتصادی و شاخص های زنجیره ای به افزایش قیمت در بازار اتریوم در این سه ماهه اشاره دارد.توکن بومی اتریوم اتر (ETH) پس از ثبت رکورد بالاترین رکورد خود در حدود 4867 دلار در 10 نوامبر 2021، بیش از 20 درصد سقوط کرد و اتریوم (ETH) مقاوتی را که برای برای بالا نگهداشتنش تلاش کرده بود و ثابت بود اکنون به زیر مرز 4000 دلاری سقوط کرده است.

اما در چند روز گذشته کمتر از 1 درصد تغییر ارزش قیمت داشته است. چندین چهره برجسته دربازار ارزهای دیجیتال چیزهای بزرگی را برای بیت کوین و اتریوم در سال جاری پیش‌بینی کرده‌اند.ولی اتریوم (ETH) با رشد 0.31 درصدی، بزرگترین صاحب سود درامروز است.اتریوم (ETH) با موفقیت به سطح حمایت 3670 دلار در نمودار روزانه افزایش یافت.

اتریوم

با این حال، علیرغم رشد مداوم، این افزایش با حجم معاملات بالا پشتیبانی نمی‌شود، به این معنی که معامله‌گران ممکن است انرژی کافی برای یک حرکت سریع را ندارند،در این صورت، اگر گاوها بتوانند ابتکار عمل خود را حفظ کنند، می‌توان انتظار افزایش قیمت تا مرز حیاتی 4000 دلار را داشت.اتریوم در زمان انتشار با قیمت 3851 دلار در حال معامله بود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی