|

آشنایی بابرترین ها!

کمپانی های مهم رمزارزی بلاکچین؟

در بخش قبلی سه کمپانی کوین‌بیس، مانکس گروپ و بیت‌ماینینگ را به شما عزیزان معرفی کردیم

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-در بخش قبلی سه کمپانی کوین‌بیس، مانکس گروپ و بیت‌ماینینگ را به شما عزیزان معرفی کردیم و در این بخش هم می‌خواهیم سه کمپانی دیگر را معرفی کنیم. اگر دوست دارید در مورد کوین‌بیس، مانکس گروپ و بیت‌ماینینگ بدانید، به پست‌های قبلی مراجعه کنید.

کمپانی کنان (Canaan) با درآمد ۴۳۸.۷ میلیون دلار و ارزش بازار ۹۰۵ میلیون دلاری یکی از کمپانی‌های شناخته شده بلاک‌چینی است که بازدهی یک‌ساله ۲۴.۷ ٪ را در رزومه خود دارد و ارائه‌دهنده راه‌حل‌های محاسباتی با کارایی بالاست. این شرکت روی تحقیق و توسعه تراشه و همچنین تولید تجهیزات محاسباتی و نرم‌افزاری تمرکز می‌کند. درواقع این کمپانی مجموعه خدماتی از هوش مصنوعی را ارائه می‌کند و در توسعه فناوری پیشرفته در زمینه تراشه هوش مصنوعی، الگوریتم‌های هوش مصنوعی و ادغام سیستم روی تراشه حرف زیادی برای گفتن دارد.

کمپانی بعدی شرکت ویجر دیجیتال (Voyager Digital) با درآمد ۲۵۴.۶ میلیون دلاری و ارزش بازار ۲ میلیارد دلاری است که بازدهی ۳۱۴.۴ ٪ دارد. این شرکت کارگزار ارزهای دیجیتال است و دسترسی کاربران را به پلتفرم خریدوفروش رمزارزها فراهم می‌کند. این شرکت اپلیکیشن گوشی موبایل هم دارد و همچنین راه‌حل مناسبی برای پرداخت بین‌المللی کاربران و سرمایه‌گذاران است.

در آخرین مورد این پست به کمپانی SOS اشاره می‌کنیم که درآمد ۲۲۴.۹ میلیون دلاری و ارزش بازار ۲۳۸.۷ میلیون دلاری دارد و بازدهی کل سالانه آن ۵۱.۸ - ٪ است. SOS یک شرکت فناوری در چین است که در زمینه بلاک‌چین هوش مصنوعی فعالیت دارد. این کمپانی خدمات مختلفی در مورد داده‌های بزرگ و تجارت و مدیریت ارزهای دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی