|

جزئیات طرح پیش فروش سایپا

با 62 میلیون از سایپا پراید صفر بخرید!

یکی از خودرو‌های موجود در طرح جدید سایپا پراید ۱۵۱ است. قیمت پیش‌پرداخت این محصول ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه کپی شد

خودروسازان در اوج مشکلات خود همچنان طرح‌های پیش‌فروش را ادامه می‌دهند. این بار قرار است خودرو پراید با قیمت ۴۵ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار به فروش برسد.

به گزارش «شایانیوز» در چند وقت اخیر پراید در دوره توقف تولید افزایش قیمت قابل توجهی داشت و برخی سایت‌ها قیمت پراید ۱۱۱ را تا ۱۷۰ میلیون تومان هم گزارش دادند. با این حال در چند روز اخیر کمی از این التهاب قیمت کم شده است. اما گران‌ترین مدل پراید، پراید ۱۱۱ نیست بلکه پراید وانت یا همان پراید ۱۵۱ است که اکنون در بازار پس از کاهش قیمت به ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است.

در این شرایط امروز پیش‌فروش چند مدل خودرو سایپا به پایان می رسد که یکی از آن‌ها پراید وانت است.

یکی از خودرو‌های موجود در طرح جدید سایپا پراید ۱۵۱ است. قیمت پیش‌پرداخت این محصول در طرح پیش فروش سایپا، ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه‌ای سایپا ۱۵۱ معادل ۱۲۵ میلیون تومان است و این خودرو در بازار ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد. این اختلاف ۴۵ میلیون تومانی به عنوان یارانه خرید پراید در جیب کسانی خواهد رفت که در قرعه‌کشی سایپا نام آن‌ها جزو اسامی برنده اعلام شود.

البته این طرح تنها مربوط به این خودرو نیست و در طرح پیش فروش شرکت خودروسازی سایپا، خودرو‌های شاهین، انواع کوئیک و ساینا نیز با موعد تحویل خرداد تا شهریور سال ۱۴۰۱ هم هستند.

h1xmrj19yntsn1hsqtk

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی