|

نظرسنجی جنجالی!

حماسه ای دیگر از دارنده شیبا ایلان ماسک در راه است؟

شخصی نظرسنجی راه انداخت تا نظر کاربران را درباره مسیر هدف جدید سرمایه‌گذاری ایلان ماسک ارزیابی کن؟.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- ایلان ماسک ثروتمندترین فرد و صاحب ارزهای دیجیتال شیبا اینو دوج کوین و بیت کوین اخیراً یک میلیارد از سهام خود در تسلا را فروخت. و با نظر سنجی که در توییتر خود راه انداخته بود کاربران زیادی به او پیشنهاد کرده بودند که سهام را بفروشد و به نظر می رسید که ایلان ماسک از قبل قصد فروش را داشته است،در نتیجه این فروش اخیر ایلان ماسک، کوین‌کورا هم در توییتر یک نظرسنجی راه انداخت تا نظر کاربران را درباره مسیر هدف جدید سرمایه‌گذاری ایلان ماسک ارزیابی کند.

نکته ای که بدانید این است که در راس لیست این نظرسنجی دو ارز دیجیتال بزرگ بیت‌کوین و اتریوم قرار دارد.و این نظرسنجی به‌طور خاص، چهار ارز دیجیتال ازجمله بیت‌کوین، اتریوم، بایننس و سولانا آمد که حدود پنجاه‌درصد نظرسنجی‌ به بیت‌کوین و اتریوم اختصاص یافت؛ این در حالی است ۱۲.۵ درصد سولانا و ۴.۲ درصد بایننس را انتخاب کردند. برخی از کاربران براین باورند که ایلان ماسک روی شیبا یا دوج‌کوین سرمایه‌گذاری خواهدکرد و بسیاری از ‌سرمایه‌گذاران منتظر انتخاب ایلان ماسک هستند تا او را تحلیل و بررسی کنند.

ایلان ماسک، کارآفرین و سرمایه گذار که در حوزه‌های مختلف اقتصادی بسیار مشهور و شناخته ‌شده است.بخاطر مغز اقتصادی که دارد سالیان سال است که  انتخاب‌های عالی و پرسودی در سرمایه‌گذاری های خود داشته است. ایلان ماسک در حال حاضر با دارایی خالص ۲۷۱.۵ میلیارد دلار اکنون ثروتمندترین فرد جهان شناخته شده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

 • ابوالفضل ارسالی در

  مغز اقتصادی؟؟؟؟؟؟
  عزیز من، اون از جهل و نادانی مردم استفاده میکنه.
  از اونجا که پول، پول میاره، و بدلیل شهرت ایلان ماسک، ایشان الان اگه بیاد روی پهِن هم سرمایه گذاری کنه، قمت پهِن 10برابر میشه.

  در واقع ایشان داره از اعتبارش واسه بازی کردن با اعصاب و روان ملت‌ها استفاده میکنه.
  یه روز میگه بیت کوین اینجوره، یه روز دیگه میگه بیت کوین اونجور، یه روز میگه دوج اینجوره، یه روز دیگه میگه دوج اونجور!!!!!
  خلاصه، خوب داره با اعصاب و روان ملت‌ها بازی میکنه!!!
  ولی چون طرف یه سرمایه گذار و پولدار آمریکایی هستش، واسه هممون شیرینه!!!!!!!
  خیلی تاسف آوره!!!!!
  .

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی