|

آخرین سطح کاهش!

منطقه ایست قیمت بیت کوین مشخص شد!

آیا روند بیت کوین تا چه حدی پیش خواهد رفت؟آخرین سطح پایین بیت کوین در چه منطقه ای است؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-روند اخیر بیت کوین که به صورت نزولی بود خیلی از کاربران را نگران و مضطرب کرد، ولی این ریزش دلایلی به همراه داشت، ۲۵ درصد از انحرافات دلتا،نسبت وام دهی و عدم فعال بودن لیکویید های زنجیره‌ای نشان میدهد که پایین ترین قیمت بیت کوین که ممکن است داشته باشد56500 دلار میباشد.و این نظریه دلایلی به همراه دارد،اولین نکته این است که حرکت نزولی در بازار باعث ایجاد لیکویید های جبران ناپذیر نشد و معامله گران ارزهای دیجیتال تمامی معاملات خود را با اهرم های بالا انجام دادند. و با توجه به شواهد فقط در چهار روز گذشته ۶۰۰ میلیون دلار از معاملات انجام شده فیوچرز لیکویید شد، درست است که این آمار بسیار بالا به نظر می رسد اما این نکته را نباید فراموش کنیم که کمتر از دو درصد کل بازارهای فیوچرز بیت کوین را تشکیل می دهد.

bitcoin

سرمایه گذاران برای اینکه متوجه شوند معامله گران حرفه ای چقدر نگران هستند باید شیب دلتای ۲۵ درصدی را تجزیه و تحلیل کنند و اندیکاتور سنجش ریسک بازار بسیار خنثی می باشد و کنار هم بودن این اندیکاتور ها شبیه به شرایط خرید و فروش در بازار رمز ارزها است،که بیانگر دید قابل اعتمادی از جو ترس و طمع در بازار ارز دیجیتال می باشد، برخلاف معاملات فیوچرز تعادل بین مارجین لانگ long وشورت short در نمودار همیشه منطبق نخواهد شد.

 با توجه به نمودار موجود همه شاخص‌های قیمت نسبت به افت اخیر قیمت بیت کوین از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده اند. و با در نظر گرفتن این موضوع میتوانیم به این نتیجه برسیم که کمترین سطح ریزش بیت کوین تا ۵۶ هزار دلار می باشد و بیت کوین در روندی صعودی قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی