|

طلا۶درصدی،بیت کوین۱۲۱درصدی!

آیا"بیت کوین" با طلا برابری می کند؟

یکی از برجسته‌ترین و ثروتمندترین افراد آمریکا در مورد ارزش بیت کوین در برنامه‌ای صحبت کرده است! آیا ارزش بیت کوین به اندازه طلا می باشد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-پل تودور جونز یکی از ثروتمندترین افراد در امریکا بیان کرد بیت کوین با طلا برابری می کند و در برابر طلا برتری خواهد داشت.میلیاردر پل تودور جونز در مصاحبه ای که با CBNC داشت،در مورد ارزش بیت کوین به عنوان یک پوشش سرمایه گذاری وضد تورمی صحبت کرد و مدعی شد که بیت کوین در حال برنده شدن در رقابت با طلا است،نیز بیان کرد "من فکر می کنم که ما در حال حرکت به سمت دنیای دیجیتالی هستیم. واضح است که جایی برای رمزنگاری وجود دارد ، و واضح است که بیت کوین در رقابت باطلا پیروز خواهد شد!از این رو طلا در مقایسه با سال گذشته 6.95 درصد و بیت کوین نیز 121 درصد افزایش یافته است.

Gold-vs-Bitcoin1

جونز در مورد راه اندازی اولین مبادله آتی بیت کوین که دیروز انجام شد ، گفت که ترجیح می دهد بیت کوین به صورت رسمی رواج پیداکند،جونز همچنین اظهار داشت که تورم موقتی نخواهدبود و سرنوشت بیت کوین گذرا نیست و این ارز یک منبع عالی برای سرمایه گذاری خواهد بود و در جامعه رواج پیدا خواهد کرد امروز بر طلا و فردا با منابع باارزش دیگر برابری خواهد کرد و آینده ای روشن در انتظار بازار ارز دیجیتال  می باشد!

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی