|

آقای بازیگر جذاب زمین تا آسمان با نقش هایش فرق دارد! +عکس

سینا مهراد بازیگر سریال شبکه خانگی «آقازاده» تصویری از خود منتشر کرد که نشان می دهد زمین تا آسمان با نقش هایش فرق دارد.

لینک کوتاه کپی شد

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد بازیگر جوان و خوش چهره ایرانی است که با سریال «پدر» همزمان با ریحانه پارسا شناخته و معروف شد. سینا مهراد فرزند سعید سهیلی «کارگردان» و برادر ساعد سهیلی «بازیگر» می باشد.

به گزارش «شایانیوز» سینا مهراد پس از سریال پدر با بازی در سریال شبکه خانگی «آقازاده» هواداران بسیاری پیدا کرد و همان گونه که در این دو سریال مشاهده کردید نقش هایی مثبت با ظاهری متعارف داشت اما این هنرمند عزیز در واقعیت ظاهری دیگر دارد که ذره ای شبیه به نقش هایش نیست. سینا مهراد برخلاف نقش هایش که پسری ساده است در زندگی روزمره اش پسری به روز و مدرن و با استایل های خارجی از خود عکس منتشر می کند.

سینا مهراد

سینا مهراد در کپشن پستش نوشت:

 Out of nowhere

فارغ از همه جا …همه چی

بیوگرافی سینا مهراد:

سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران است. دانشجوی انصرافی رشته معماری می باشد که اولین بار تئاتر را در کودکی تجربه کرد سپس وارد ساخت فیلم کوتاه شد تا با سریال پدر یک شبه به شهرت رسید.

سینا مهراد

ماجرای تغییر نام خانوادگی

تا قبل از شهرت با نام خانوادگی سینا با نام اصلی اش سهیلی در عرصه هنری فعال بود اما بخاطر اعتبار پدرش در دفاتر سینمایی خیلی جدی گرفته نمی شد. او برای کم کردن سنگینی نگاه کارگردان ها با نام هنری مهراد ، هویتی جدید برای خود ساخت تا شائبه حمایت پدر و برادرش از او پیش نیاید

می گوید از بچگی یادم بود که فامیلی ما چند بخشی و در زمان‌ قدیم سهیلی مهراد بود و من هم دنبال نامی خوش آهنگ بودم که مهراد را انتخاب کردم.

سینا مهراد و برادرش
سینا مهراد و برادرش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه