|

تبلیغ زیرپوستی همسر شاهرخ استخری با لباس های منشوری! +عکس

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار تصویری از خود و متنی طولانی، تبلیغ ریزی هم انجام داد

لینک کوتاه کپی شد

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون می باشد که چند سالی است از دنیای بازیگری به دور و با شغل جدید و خانواده اش سرگرم است.

به گزارش «شایانیوز» سپیده بزمی پور به سه زبان دنیا مسلط می باشد و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است. آقای بازیگر و همسرش دارای دو دختر به نام های پناه و نبات هستند. سپیده بزمی پور برای زندگی با شاهرخ دو مرتبه به ایران بازگشته و در اینجا مشغول ترجمه کتب فرانسوی است. او همچنین مدرس زبان انگلیسی و فرانسه می باشد و در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه تهران تدریس می کند.

سپیده بزمی پور همانند بسیاری از خانم های ایرانی که در شغل بلاگری و اینفلوئنسری فعالیت دارند، ایشان هم با انتشار تصاویر خود و همسر و فرزندانش و به اعتبار شاهرخ استخری خانواده ای بزرگ در اینستاگرام دارد و بیش از یک میلیون کاربر نیز دنیال کننده او هستند. وی در زمینه تبلیغات اینستاگرامی هم فعالیت زیادی دارد که در ادامه جدید ترین نمونه آن را مشاهده می کنید.

شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

بزمی پور در کپشن پستش نوشت:

یه وقتایی توی سخترین روزای زندگی ادم، یه سری ادم هستن که خدا افریدشون که بگه: ببین! من حواسم بهت هستا، برای همینم این بنده‌هامو فرستادم که کنارت باشن که بهت یاداوری کنن هنوز دنیا قشنگیای خودشو داره و هیچوقت نمیذارن ناامید بشی... اینا بنده‌های خوب منن... اینا همونان که به خاطر وجودشون، حضورشون خیلیا دلشون میخواد هنوز قشنگ و درست زندگی کنن... اینا همونان که چشماشون همیشه میخنده حتی تو اوج ناراحتی، اینا همونان که بهت گوش میکنن که فقط حرف بزنی و دلت خالی شه... اینا همونان که دنیا مشکل هم داشته باشی، دست میذارن رو شونت و میگن دمت گرم که ازش گذشتی و شدی اینی که الان هستی و من بهت همیشه افتخار میکنم و پشتت هستم... اینا همونان که هیچوقت قضاوتت نمیکنن و حتی اگه عیبتو ببینن تمام تلاششونو میکنن که یه روزی یه جایی بیارنت تو راه درست، بدون اینکه اسیب ببینی... اینا بنده‌های خوب خدان... امیدوارم زندگیتون پر باشه از این بنده‌های خوب خدا...

البته همسر آقای بازیگر در ادامه این نوشته، متن تبلیغ را هم گذاشته اند. 

شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه