|

نفیسه روشن با بهترین مجری دنیا در یک رستوران خفن! +عکس

نفیسه روشن در کنار ژیلا صادقی عکسی دو نفرع منتشر کرد و این گونه که از گفته هایش مشخص است این دو هنرمند رابطه ای صمیمی نیز دارند.

لینک کوتاه کپی شد

نفیسه روشن بازیگر معروف و شناخته شده ایرانی است که در قاب تلویزیون بسیار کم کار شده اما به جایش خانم بازیگر در قاب گوشی و اینستاگرام بسیار فعال و پر کار میباشد.

به گزارش «شایانیوز» نفیسه روشن این روز ها دائما در حال رستوران گردی با اشخاص مختلف است. وی از آن جایی که جای بد نمی رود مشخص است که هم بسیار پولدار است و هم بسیار دل گنُده! زیرا در این شرایط سخت کرونایی اینهمه گردش و رستوران گردی کمی تعجب برانگیز است. نفیسه روشن به تازگی عکسی دونفره همراه با ژیلا صادقی مجری صدا و سیما منتشر کرد و کلی هم قربان صدقه خانم مجری رفت.

Untitled

nafisehroshan_2652691898165164242_710128517

نفیسه روشن در دنیای بازیگری کم رنگ شده اما پس از طلاق با همسرش در عوض راه درآمدی بهتر پیدا کرده است. این روزها بسیاری از هنرمندان از طریق تبلیغ های اینستاگرامی پول خوبی در می آورند. نفیسه روشن نیز علاوه بر این تبالیغ، سفیر برند گروه صنعتی ادلان نیز هست.

نفیسه روشن علاقه زیادی به حیوانات درنده و خطرناک دارد و در پیج اینستاگرامش هم عکس هایی در کنار حیوانات و در طبیعت نیز دارد. نفیسه روشن برخلاف آنچه که درتلوزیون آرام و ساده نشان می دهد، بسیار اهل حاشیه و جنجال است.

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه