|

ناز و عشوه بهاره رهنما با مرد نامحرم! +فیلم

ویدیو جنجالی از عشوه های بهاره رهنما با آهنگ ترکی ابراهیم تاتلیس را مشاهده می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما بازیگر ایرانی است که فعالیت بسیار زیادی در فضای مجازی دارد و به جرات می توان گفت یکی از فعال ترین چهره های اینستاگرامی ایرانی است که بیشتر فعالیت او هم به تبلیغ و ایجاد حاشیه می گذرد! البته او فقط تبلیغ برندهای دیگران را انجام نمی دهد چرا که خودش نیز چند کسب و کار در زمینه زیبایی و کارهای بانوان دارد که برای آنها نیز تبلیغات زیادی انجام می دهد.

به گزارش «شایانیوز» یک سکانس بسیار سمی و جالب ببینید از بهاره رهنما بازیگر زن مشهور و جنجالی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی سوژه شد.

بهاره رهنما پس از جدایی از پیمان قاسم خانی در سال 96 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. پس از این اتفاق حواشی زیادی برای این هنرمند به وجود آمد و عده ای دلیل طلاق این زوج را خیانت از طرف پیمان قاسم خانی دانستند اما بهاره رهنما طی گفتگویی این شایعات را تکذیب و رد کرد. در ادامه بخشی از این گفتگو را می خوانید.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در نشست نمایش «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی در پاسخ به سوال یکی از کاربران که پرسیده بود:«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده ام که بعد از جدایی از همسر سابق شان از ایشان به خوبی یاد کرده اند. از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی شان بوده اند یاد کردند از جمله پدر و برادر و همسر سابق شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.» رهنما گفت:«این نیز یکی از مصادیق عدم اعمال خشونت نسبت به یکدیگر است. پیمان قاسم خانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.» 

او ادامه داد:«(با لبخند) جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه ها حتی اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می بینند و در کنار هم می خواهند.»

بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی هیچ وقت در مورد او بد نگفته و همیشه به خوبی از او یاد کرده است.

بهاره رهنما و همسر اولش بهاره رهنما و همسر اولش
بهاره رهنما و همسر دومش بهاره رهنما و همسر دومش

 

  • ناشناس ارسالی در

    خاک دو عالم تو سرت که منبر نری الهی امام حسین نابودت کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه