|

"ساشا سبحانی" آقازاده فاسد "شیلا خداداد" را تهدید به افشاگری کرد!

ویدیویی جنجالی از تهدید شیلا خدادا و فحاشی به او توسط ساشا سبحانی اقازاده و شاخ اینستاگرامی درحال دست به دست شدن است.

لینک کوتاه کپی شد
1

ساشا سبحانی پسر سفیر سابق که در اینستاگرام چند میلیون فالوور دارد (این فالوورها را با انتشار فیلم های برهنه از دختران و خوشگذرانی های خود جمع آوری کرده) شیلا خداداد بازیگر زن مشهور ایرانی را تهدید به افشاگری علیه او کرد و به او فحاشی کرد.

به گزارش «شایانیوز» این رفتار و واکنش تند ساشا سبحانی به آن دلیل است که شیلا خداداد از او به دلیل آقازاده بودن و استفاده از رانت انتقاد کرده بود. ناگفته نماند که ساشا سبحانی در کل شخصی دروغگو است که هر از چند گاهی چیزهایی در اینستاگرامش برای جذب فالوور می گوید و یا نام اشخاصی را می آورد که در 90 درصد مواقع سندی هم برای اثبات حرفش ندارد.

بیوگرافی ساشا سبحانی:

ساشا سبحانی متولد 1367 در تهران از آقازاده های فاسد ایرانی است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزوئلا می باشد که حالا از طریق سایت های شرط بندی و زندگی لاکچری معروف است. ساشا سبحانی در کل شخصیتی محبوب درفضای مجازی نیست و اگر سری به نظرات پست هایش بزنید تنها با فحاشی کاربران مواجه می شوید.

او معتقد است اگر نمی توانید پول در بیاورد و نمی توانید زندگی کنید برید بمیرید !

ساشا سبحانی

خانواده

محمدرضا سبحانی معروف به ساشا فرزند احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا در دوران ریاست جمهوی احمدی نژاد می باشد و یک خواهر بنام فائزه دارد.

پدرش مدیر کل اسبق آمریکای لاتین و غرب آسیای وزارت امور خارجه است و در 4 سال در دوره خاتمی و یک سال در دوره احمدی نژاد سفیر ایران در ونزوئلا بود.

وی بعدا با دستور منوچهر متکی (وزیر) به معاونت اروپا در وزارت خارجه منصوب شد.

ساشا سبحانی

ساشا سبحانی

ساشا سبحانی

  • ناشناس ارسالی در

    تو مگه خودت کار کردی که ور میزنی. بابات پول ملت رو ریخته تو حلقت هار شدی

  • ناشناس ارسالی در

    در بیشعوری و پول دوستی هردو شان حرفی نیست ولی ایندآقازاده ها از کجا پدیدار شدن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه