|

خوشگلی دیوونه کننده پریناز ایزدیار تو روز تولدش! +عکس

پریناز ایزدیار به مناسبت روز تولدش عکسی بسیار جذاب و خوشگل از خود همراه با کیکی ساده و دسته گلی بزرگ منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پریناز ایزدیار بازیگر دوست داشتنی و بسیار با استعداد ایرانی است که خیلی زود با استفاده از هنری که داشت به مراتب بالا در سینما رسید. پریناز ایزدیار از بازیگران نچرال اما جذاب سینما می باشد.

به گزارش «شایانیوز» پریناز ایزدیار با بیش از 3.5 میلیون فالوور طرفداران بسیاری را دارد. پریناز ایزدیار دختری آرام و به دور از حاشیه است. ایزدیار در سال 1390 با بازی در سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» در نقش روح به شهرت رسید اما پس از آن در سریال زمانه بسیار دیده شد و کم کم راه به سینما برایش باز شد. پریناز ایزدیار هم اکنون از بازیگران پر کار و حرفه ای سریال های شبکه خانگی و سینما می باشد. 

ساعاتی پیش پریناز ایزدیار به مناسبت روز تولدش تصاویری بسیار جذاب و خوشگل از خود همراه با کیکی ساده و دسته گلی بزرگ منتشر کرد که با نظرات خوب کاربران همراه بود.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

بیوگرافی پریناز ایزدیار:

پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در بابل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می باشد. 

خانواده او موافق تحصیل او در رشته بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشته تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف های سر سخت وی بود و مایل بود که او وکالت بخواند ولی برعکس مادرش علاقه زیادی داشت که او بازیگری را ادامه دهد.

پریناز ایزدیار ازدواج نکرده و مجرد است.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

  • ل ارسالی در

    خانم ایزدیارعزیز خیلی دوستون دارم وازصمیم قلبم براتون آرزوی خوشبختی وسلامتی ازخداوندزیبایها خواستارم. خوش بدرخشی بانوی زیبایها

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه