|

شهرزاد کمال زاده دختر خوشگل و نچرال سینما شکست عشقی خورد! +عکس

شهرزاد کمال زاده با انتشار عکسی زیبا اما در فکر فرو رفته خودش متنی غمناک نوشت؛ گویا خانم بازیگر شکست عشقی خورده است.

لینک کوتاه کپی شد

شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان و زیبای سینما و تلویزیون است. شهرزاد کمال زاده در حال حاظر در سریال گاندو ایفای نقش دارد. وی از بازیگران بی حاشیه و آرام ایرانی می باشد.

به گزارش «شایانیوز» شهرزاد کمال زاده علاوه بر دنیای بازیگری در صنعت مدلینگ نیز فعالیت می کند. شهرزاد کمال زاده عموما پوششی ساده دارد و دارای چهره ای نچرال و طبیعی می باشد. کمال زاده به تازگی با انتشار تصویری در فکر فرو رفته از خود، متنی نسبتا غمگین نوشت که احتمال می رود خانم بازیگر روزهای شادی را نمی گذراند.

شهرزاد کمال زاده

کمال زاده در کپشن پستش نوشت:

بعضی وقتا آرزو های آدم

اونقدر کوچیک میشن که بزرگ‌ ترینش

اینه که یکی باشه بفهمه آدمو...

شهرزاد کمال زاده

بغض شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در برنامه ای تلویزیونی صحبت هایی درباره کم کار بودنش داشت. وی در این ویدئو با بغض می گوید چون جراحی زیبایی نکرده نقش درست و حسابی به او نمی دادند!

 خیلی عجیب است که نه تنها در سینما بلکه در صدا و سیما هم اگر زن عمل زیبایی نکرده باشد نقش جذاب به او ندهند. ببینید شهرزاد کمال زاده چه می گوید.

شهرزاد کمال زاده مجرد است

شهرزاد کمال زاده تاکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

او در مصاحبه‌ای برای همسر آینده خود ویژگی‌هایی را عنوان کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به خانواده‌دوستی، با انگیزه بودن، داشتن ذهنی باز و خلاق و نداشتن خودبینی و خودپسندی اشاره نمود.

او می گوید زیبا شدنش با جراحی ها و ژل و پروتز یک دلیل دارد آن هم دعوت به کار شدن در فیلم ها و سریال ها چرا که وقتی چهره خیلی در این انتخاب ها تاثیر دارد.

وی در موزیک ویدیو آهنگ “پرسه” از حامد همایون نقش آفرینی کرده است. این موزیک ویدیو در آذرماه سال ۹۷ منتشر شد.

شهرزاد کمال زاده

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه