|

ژست جلف و زشت خانم بازیگر در کنار اسب خیلی بزرگش! +عکس

سپیده خداوردی بازیگر جوان ایرانی که علاقه زیادی به ژست و تیپ های خاص دارد عکسی جدید و البته متفاوت از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سپیده خداوردی بازیگر زن جوان و مطرح سینما و تلوزیون است. سپیده خداوردی از دسته هنرمندانی است که گاها استایل و اکسسوری های عجیب دارد اما غالبا بازیگری به دور از حاشیه و جنجال است.

به گزارش «شایانیوز» علاقه خانم های بازیگر به ژست و عکاسی های متفاوت دیگر عادی شده اما گاهی بعضی از آن ها همچون سپیده خداوردی آنقدر پیاز داغ ژست هایشان را زیاد می کنند که تصاویری نا فرم و نه چندان زیبا خلق می شود. سپیده خداوردی به تازگی عکسی از خود با لباسی عجیب در کنار مجسمه بزرگ اسب منتشر کرد و نوشت:

 

منم از بد لحظه ها دلخورم

منم گاهی از آدما می برم

شبیه تو از درد بودن پرم......

Untitled

بیوگرافی سپیده خداوردی

سپیده خداوردی متولد اردیبهشت ماه 1360 بوده و دارای تحصیلات ادبیات نمایشی و کارشناسی مهندسی معدن از دانشگاه آزاد اراک می باشد. سپیده خداوردی سال ها در موسیقی فعالیت داشته و نوازنده ارکستر ملی می باشد.

ساز اصلی خداوردی پیانو است اما توانایی نواختن ساز تار و تنبک را نیز دارد و چندین تجربه با استاد محمدرضا شجریان در گروه شهناز و تورهای داخلی و خارجی داشتند.

سپیده خداوردی

نظم در زندگی خانم بازیگر

در زندگیم نظم همیشه حرف اول را می زند به همین خاطر از دوران کودکی همیشه صبح زود از خواب بیدار می شدم و ورزش می کردم و سپس به کارهایم می پرداختم در قول و قرارهایم هم ، همیشه دقیق هستم و سر ساعت حاضر می شوم. بسیار به نظم اهمیت می دهم، این نظم را هم از پدرم به ارث بردم.

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی و پسرش سانیار
سپیده خداوردی و پسرش سانیار

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه