|

خوشگذرانی شبنم فرشادجو بعد از زدن واکسن خارجی+ ماجرای عکس لورفته

شبنم فرشادجو بازیگر مطرح ایرانی که چندی پیش برای تزریق واکسن کرونا به ارمنستان رفته بود ظاهرا همچنان در حال خوشگذرانی و گردش می باشد.

لینک کوتاه کپی شد

شبنم فرشادجو هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. شبنم فرشادجو از خانم های بازیگری است که معمولا در سریال های طنز دیده می شود. فرشادجو مدتی است که بسیار کم کار شده و فعالیتی در زمینه بازیگری ندارد.

به گزارش «شایانیوز» شبنم فرشادجو بیش از یک ماه پیش و در آن زمانی که جریان واکسن در ارمنستان داغ بود، از هنرمندانی بود که به سرعت خود را به ارمنستان رساند و واکسنش را زد. شبنم فرشادجو ظاهرا در همان روز ها رژیم گیاه خواری را هم شروع کرده و به تازگی با انتشار عکسی از خود پایان دوره رژیمش را اعلام کرد. با تصاویر نیمه حجابی که شبنم فرشادجو منتشر می کند مشخص نیست که خانم بازیگر هنوز در خارج از کشور به سر می برد یا در داخل کشور.

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو در کپشن عکس های بالا نوشت:

بلخره ۴۰ روز رژیم گیاهخواریم تموم شد

ازتمام کسانیکه همراهم بودن و در کنارم بودن ممنونم .

امیدوارم هرسال بتونم این پاکسازی رو انجام بدم هم برای زمین هم برای خودم

بیوگرافی شبنم فرشادجو:

شبنم فرشادجو (زادهٔ ۱۶ بهمن ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او دارای تحصیلات عالیه در رشته‌های هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است و در کارنامه هنری خود سابقه حضور در نمایش‌های تئاتر متعدد و نیز بازیگری در آثار تلویزیونی و سینمایی را دارد.

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو بازیگر زن ایرانی است که تاکنون حواشی در اطرافش نبود و زندگی سالم و آرامی را طی می کرد. اما از مدتی پیش حاشیه ای برای او به وجود آمد . عکسی بی حجاب از این بازیگر در صفحه شخصی اش منتشر شد که به سرعت در شبکه های مختلف پخش شد. او بلافاصله این عکس را برداشت و درباره آن توضیحاتی داد. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

شبنم فرشادجو

واکنش شبنم فرشاد جو به انتشار عکس بی حجابش در مجازی

شبنم فرشاد جو عکسی از عذرخواهی یک مجله را گذاشت و نوشت:

همه می دونیم که مجلات تو همه ی دنیا فعالیت دارن چه بخواهیم عکس یا مصاحبه ای از ما چاپ کنن چه نخواهیم . کشور ما از این قاعده مستثنا نیست . یهو می بینی به عنوان بازیگر ، عکست روی جلد یه مجله ای هست و خودت خبر نداری ! ایندفعه کوتاه نیومدم و با پی گیری جناب آقای وهاب منتظری پور خواهان عذرخواهی سردبیر مجله ی خانواده سبز شدم . این حق من هست که اگر نخوام ، عکس ویا مصاحبه ام بی اجازه جایی چاپ نشه . با نشر این عذرخواهی خواستم فرهنگسازی هم کرده باشم . امیدوارم دیگه شاهد چنین اتفاقاتی در رسانه نباشیم .

شبنم فرشادجو

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه