|

(عکس) ریحانه پارسا از رانندگی خسته شد برگشت سر "لب بازی"

ریحانه پارسا که این روزها سخت مشغول رانندگی وتمرین بود با انتشار عکس هایی جدید به نظر می رسد از این کار هم خسته شده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

در یکی دو سال اخیر ریحانه پارسا نفر اول حاشیه در اینستاگرام بود و بعد از مهاجرت پرسروصدا به ترکیه ماجراهای عجیب و غریبی داشت.

ریحانه در ابتدای مهاجرت عنوان کرد برای تولید یک فیلم درباره زندگی خودش به ترکیه آمده و قصد دارد در چهارچوب قواعد جمهوری اسلامی فعالیت کند اما دیری نگذشت که ریحانه کشف حجاب کرد و با صحبت های هنجارشکنانه و مصاحبه با مسیح علینژاد تمامی پل های پشت سرش را خراب کرد.

ریحانه پارسا حالا که دید شانسی برای حضور و فعالیت در ایران ندارد و از طرفی پول کافی برای زندگی در ترکیه را هم ندارد به سمت قماربازان ساکن ترکیه رفت و چندماهی ملعبه دست پویان مختاری و دارودسته اش شد.

با دستگیری میلاد حاتمی و استردادش به ایران پویان و دیگر قماربازان که عرصه برایشان تنگ شده بود از فعالیت دست کشیدند و چون دیگر احتیاجی به ریحانه پارسا نداشتند او را رها کردند.

بدین ترتیب ریحانه این راه کسب درآمد را هم از دست داد و به ناچار به اینستاگرام پناه برد ولی تعداد فالوئرهای ریحانه پارسا آنقدر نبود که بتواند از راه تبلیغات اینستاگرامی هزینه زندگی در ترکیه را دربیاورد و از طرفی افزایش دنبال کننده در اینستاگرام پروسه ایی زمان بر بود. ریحانه اما عجله داشت و می خواست به سرعت در اینستاگرام چند میلیونی شود و تنها راه را در برهنه شدن دید. بنابراین این دختر 23 ساله که روزگاری جوان اول سینمای ایران بود هر روز تصاویری زشت از بدن خود منتشر می کرد و روزبه روز لخت تر می شد.

ریحانه+پارسا

انتشار این تصاویر باعث شد دنبال کنندگان ریحانه در مدت کوتاهی به 3 میلیون برسد اما دیگر تصاویر لختی ریحانه برای مخاطبان جذابیتی نداشت و از طرفی ریحانه هم چیزی برای عرضه کردن نداشت. بنابراین به یکباره و در یک حرکت غیرمنتظره ریحانه پارسا صفحه اینستاگرام خود را بست و دو ماهی هیچ رد واثری از ریحانه پارسا در فضای مجازی نبود تا اینکه کم کم فن پیچ های جدیدی از ریحانه پارسا در اینستاگرام ایجاد شد. ریحانه حالا تغییر کرده بود او موهای خود را بلوند کرده بود و عینکی بزرگ بر چهره داشت و مهم تر از همه اسمش هم دیگر ریحانه پارسا نبود او دیوا پارسا شده بود.

ریحانه یا بهتر بگوییم دیوا پارسا کمی سرعقل آمده بود و دیگر از تصاویر و عکس های زننده خبری نبود و او در یک غافلگیری جدید خواننده شد و با همکاری مجید کاظمی یک موزیک ویدیو منتشر کرد که مطابق پیش بینی ها مورد اقبال قرار نگرفت و دیگر خبر خاصی از ریحانه پارسا نبود تا این که هفته گذشته دیوا پارسا از یک دوست آشنا رونمایی کرد. رضا فهیم قهرمان سابق اتومبیل رانی ایران که چند سالی است ساکن ترکیه است ودوره های آموزش اتومبیل رانی برگزار می کند. حالا ریحانه شاگرد خصوصی رضا شده بود و تصاویری از رانندگی ریحانه با ماشین مسابقه ای در پیست منتشر شد و حتی ریحانه پوستر شرکت در یک مسابقه بزرگ را هم منتشر کرد و اعلام کرد به دنبال اسپانسر است.

به نظر می رسد حال و هوای تازه ریحانه پارسا هم چندصباحی به طول نکشید چرا که او نیمه شب گذشته دوباره تصاویری لخت وعریان با ژست های اروتیک و مشمئز کننده در صفحه شخصی خود منتشر کرد که با واکنش کاربران مواجه شود و کاربری نوشت: "ریحانه از رانندگی خسته شدی برگشتی سر بازی لب"

 • عرشیا ارسالی در

  خاک بر سرش آبروی هرچی دخترو زن ایرانژ بود بردش واقعا متاسفم برا اینجور آدم ها

  • nazanin ارسالی در

   واقعا ادم تاسف میخوره ابروی هرچی دختر ایرانیه برده😣😣

 • ناشناس ارسالی در

  چندش ترین آدمی که تا حالا دیدم....البته بعداز سحر قریشی و بهاره رهنما عقققققققق

 • ناشناس ارسالی در

  عاق‌ والدین

 • ........ ارسالی در

  عابرویدخترا وزنای ایران رو برد نمیدونه چطور پول در بیاره رفت سراغ این کارا واقعا متاسفم

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا اینها باید بشن درس عبرتی برای کسانی که فکر میکنند در کشورهای اون ور ابی خبری و این باید عبرتی باشه واسه دختران ایران زمین که هیچ چیز برای یه دختر بالاتر واز حیا و عفت و پاکدامنی نیست

 • فروزان ارسالی در

  یه آدم توی فک و فامیل اینا پیدا نمیشه بره اینا جمعش کنه؟

  • امیرخان ارسالی در

   مگه آبرویی بوده که بخواد جمع بشه؟ اصلا تعریف شما از آبرو چیه؟!نمیدونم شما ترکیه اومدین یا نیومدین ولی اینو بدونین که اکثر زن و دخترهای ایرونی تو ترکیه آواره تو کاباره و کازینو و... (...) هستن و اینجوری پول در میارن،حتی تو کشور خراب شده ای هم مث عراق هم اینطوریه و وضع خانومای ایرونی همینه،، واقعا آدم تأسف میخوره که چرا باید مجبور بشن برای پول دست به همچین کارهایی بزنن!؟انواع و اقسام بازی ها رو در میارن که یه عرب یا یه ترک موقع رقص چند دلار بهشون بده،، بگذریم،اینا مشکل نیستن مشکل یه جای دیگه س که باعث شده که خانومای ایرانی برای کسب درآمد تو ترکیه و عراق و ارمنستان و...مجبور به همچین کارهایی بشن

 • ناشناس ارسالی در

  قیافه شون گوجه فرنگی 😏

  • حسین ارسالی در

   خاک عالم برسرشان کثا فتا

 • ماری ارسالی در

  مثلا چه مشکلی غیر هرزگی بی بندوبار ی میتونن داشته باشن؟

 • دوست ارسالی در

  دوستان دارین نمونه ی نوع بد در جامعه رو میبینید که از کجا به کجا کشیده شد
  پس درس عبرتی باشه که فرزندان مون رو اینطوری بار نیاریم جوری باشه که فرزندان مون اول افتخار خانواده بعد افتخار ایران باشه.نه یکی مثل این ها که بخواد الگوی بچه های ما باشه لطفا لطفا جدی بگیریم خدایا به حق همین ماه عزیز برکت امام حسین هممون رو به راه راست هدایت کن

 • مریم ارسالی در

  متاسفم براش

 • من در جواب این دوستمون امیر خان که تعبیر میکنن زنانی که رفتن به کشورهای دیگه آواره شدن که دیگه کسی تقصیر نداره این دیگه مشکل خودشونه بلند پروازی و زیاده خواهی هست مگه کشور خودمون چشه اگه کار براشون عار نیست همه جا کار هست اگه میخاستم با آبرو زندگی کنن میرفتن خدمه میشدن تو کشور خودشون و خودشون رو دست مردای هوسباز نمیدادن من این تعبیر دوستمون رو اصلا قبول ندارم ارسالی در

  من در جواب این دوستمون امیر خان که تعبیر میکنن زنانی که رفتن به کشورهای دیگه آواره شدن که دیگه کسی تقصیر نداره این دیگه مشکل خودشونه بلند پروازی و زیاده خواهی هست مگه کشور خودمون چشه اگه کار براشون عار نیست همه جا کار هست اگه میخاستم با آبرو زندگی کنن میرفتن خدمه میشدن تو کشور خودشون و خودشون رو دست مردای هوسباز نمیدادن من این تعبیر دوستمون رو اصلا قبول ندارم

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا شرم آوره چقدر احمق و بیشعورن
  هر چی فحش بارشون کنی کمه. خدا لعنتشون کنه هرزه بیحیا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه