|

درگیری ناجور دنیا مدنی با فالوور هایش؛ خجالت بکشید! +عکس

دنیا مدنی بازیگر خانم کم کار ایرانی است که در تازه ترین استوری های خود درگیری ای لفظی با کاربرانش داشت.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا مدنی بازیگر جوان ایرانی است که بیشتر مردم او را در پست های اینستاگرامش شناخته اند تا بازیگری در سینما و تلوزیون!

به گزارش «شایانیوز» دنیا مدنی از بازیگرانی است که مشخص است به زور در ایران مانده و شاید هم منتظر چیزی است تا برود. مدنی چندی پیش با انتشار عکس خود از هجرت و رفتن نوشت و احتمالا بزوی شاهد مهاجرت این بازیگر نیز هستیم، البته اگر کشف حجاب نکند خوب است!

دنیا مدنی بازیگری محبوب نیست و ارتباط صمیمانه و خاصی هم با هوادارانش ندارد. دنیا مدنی به تازگی عکسی دسته جمعی منتشر کرده بود که با واکنش اشتباه کاربران نیز مواجه شد و در پاسخ استوری هایی کوبنده گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.

دنیا مدنی

دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا مدنی:

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

دنیا مدنی

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا مدنی

ازدواج دنیا مدنی: 

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

دنیا مدنی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه