|

فیلتر اینستاگرام پرید و چهره واقعی زن "مهدی قایدی" لو رفت!

همسر مهدی قایدی در لایو حضور داشته که ناگهان فیلتر اینستاگرام از چهره اش می پرد و صورت واقعی خانم معصومی رسانه ای می شود.

لینک کوتاه کپی شد
2

مهدی قائدی ستاره 22 ساله استقلال امروز به طور رسمی به الاهلی امارات پیوست. قائدی و همسرش ستاره معصومی از مدت ها قبل عازم دبی شده بودند و ستاره 29 ساله تصاویری که چندان هم با مناسب نبودند را از دبی در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کرد.

327581101629191825

به گزارش «شایانیوز» اما شاید جالب ترین حاشیه ستاره معصومی مربوط به لایو چند شب قبل او باشد ستاره معصومی در هنگامی که لایو گذاشته بود و از فیلتر اینستاگرام استفاده می کرد برای چند ثانیه فیلتر می پرد و چهره واقعی خانم معصومی رسانه ای می شود.

از آن جایی که ستاره معصومی عکس و فیلم هایش را همیشه خفن و پلنگ طور منتشر می کند و چهره ای عملی دارد نمایان شدن چنین چهره ای از او تعجب کاربران را بسیار برانگیخت و جنجال های جالبی در ادامه صورت گرفت و کاربران شوخی جالبی کردند مانند؛

می خوای ازدواج کنی فقط وقتی برو خواستگاری که از حموم اومده بیرون و گول عکسای اینستا رو نخورین!

مهدی قایدی و همسرش

چهره و عمل زیبایی هر شخص به خودش مربوط می شود اما نکته در اینجاست که علاوه بر عمل های زیبایی، استفاده زیاد از فیلتر های اینستاگرامی نشان دهنده نبود اعتماد به نفس کافی در خانم های سلبریتی و معروف می باشد که در چنین شرایط هایی سوژه و مورد تمسخر کاربران و هواداران نیز می شود.

مهدی قایدی و همسرش

بیوگرافی مهدی قائدی:

مهدی قایدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر ، فوتبالیست پست مهاجم است.

با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می کند که با القاب باشو و نیمار آسیا معروف است. او بعد از هفت سال بازی در پایه های ایرانشهر سال 1395 وقتی وارد 18 سالگی شد به رده بزرگسالان این تیم راه یافت.

ازدواج مهدی قائدی

مهدی قایدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با خانم ستاره معصومی دختر 28 ساله با فاصله سنی هفت سال ازدواج کرد تا بخشی از حاشیه هایش کم شود.

مهدی قایدی و همسرش

 • امیر ارسالی در

  واااای 😅😅

 • بی نام ارسالی در

  بد زایه شد بدبخت😂
  آخه اسکل این فیلترو بچه شش سالم بلده بزاره
  همچینم تو لایو رفتار میکنه انگاری ما خریم نمیدونیم فیلتر گذاشته😑
  هرچند بیشتر از این‌نمیشه از صورتی که هزاربار عمل شده انتظار داشت😐

 • ناشناس ارسالی در

  قائدی ریده با زنش

 • علیرضا ارسالی در

  اگه جای قایدی بودم همین الان طلاقش میدادم این بی جنبه صورت عملی زشت رو

 • ضرغام ارسالی در

  خوبه زنش خوشگل نیست اگر خوشگله چه ها میکرد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه