|

تیپ دخترونه و یقه باز آنا نعمتی با این سن و سال! +عکس

آنا نعمتی عکسی از خود با استایل دخترانه و کم سن و سال به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

آنا نعمتی بازیگر 44 ساله سینما است که چند سالی است بسیار کم کار شده اما در دهه هشتاد از بازیگرانی بود که مخاطبان زیادی را پای تلوزیون کشاند. آنا نعمتی با وجود سنی که دارد اما کوه نوردی را به صورت حرفه ای دنبال می کند.

به گزارش«شایانیوز» آنا نعمتی فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دارد و بیشتر تصاویری که منتشر می کند هم از فتح قله ها است. نعمتی به تازگی عکس هایی از خود بر روی پلی معلق در دماوند به اشتراک گذاشت که پوششی دخترانه و راحت دارد.

annanemati_1628859873_2

بیوگرافی آنا نعمتی

آناهیتا نعمتی، بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. وی، پس از گذراندن دوره بازیگری، زیر نظر حمید سمندریان، برای اولین بار، در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» (رسول ملاقلی‌پور، ۱۳۷۵) ظاهر شد. اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» بود که به شهرت رسید.

annanemati_1627205094

وی، تا پیش از پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) در سینما با نقش‌های دیگری، مطرح شده بود؛ اما پس از این فیلم، نشان داد که می‌توان برای کار‌های سخت‌تر، روی او حساب کرد.

نعمتی، در فیلم زن دوم (سیروس الوند)، یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت و در یک سکانس، جایی که از بهرام (محمدرضا فروتن) خواست که به او فرصت بدهد، به‌یادماندنی شد. او با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه و ایفای نقش یک مادر شکست‌خورده، وارد مرحله جدیدی از بازیگری شد که تحسین منتقدین را برانگیخت و پس از آن، با بازی در تئاتر و همین‌طور، نقش‌آفرینی در فیلم‌های انار‌های نارس، ماحی و عصر یخبندان، سعی کرد تا گزیده‌کار باشد و بیشتر، برای ایفای نقش خوب و متفاوت، صبر کند. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است. آناهیتا نعمتی علاقه زیادی به طبیعت و کوهنوردی دارد.

annanemati_1625900476_1

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه