|

ست رژ و لاک خانم بازیگر با قاب گوشی مینی موسش! +عکس

لیلا اوتادی سلفی جالبی با گوشی لاکچری و قاب عروسکی اش منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

لیلا اوتادی از بازیگران جوان و جذاب سینما و تلوزیون است. لیلا اوتادی متولد 1362 در تهران، دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال «مهر و ماه» به کارگردانی «سید فیاض موسوی» دیده شد.

به گزارش «شایانیوز»  لیلا اوتادی هنرمندی است که خیلی اهل حاشیه سازی یا خودنمایی نیست با وجود اینکه چهره زیبایی دارد و می تواند از طریق راه های مختلف و فرعی خود را بیشتر مطرح کند اما ترجیح می دهد با همان هنر بازیگری اش او را بشناسند. در ادامه عکسی از لیلا اوتادی با گوشی لاکچری و قاب عروسکی اش مشاهده می کنید.

لیلا اوتادی

اوتادی در کپشن پستش نوشت:

اگر بین قلب و ذهنت جنگ وجدالی درگرفت،فراموش نکن،همیشه حق با قلب توست

چرا که قلب وروح تو هدیه ی آفرینش است و ذهن ساخته وپرداخته ی جامعه واطرافیانت

لیلا اوتادی

جنجال نقش ندا آقاسلطان

در آبان ۱۳۸۹ خبر بازی اوتادی در نقش ندا آقاسلطان در فیلم پایان‌نامه در برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مستقل و دولتی ایران منتشر شد. ساعتی پس از انتشار ساخت این فیلم، اعتراض مخالفان در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک آغاز شد. صفحهٔ مخالفان اوتادی در شبکه اجتماعی فیس‌بوک تنها در کمتر از هفت ساعت به ۳۰۰۰ عضو رسید و همچنین گروهی با نام موج آزادی وبگاه او را برای مدتی هک کرد.

در نهایت، اعلام خبر بازی لیلا اوتادی در نقش ندا آقاسلطان توسط روابط عمومی فیلم پایان‌نامه تکذیب شد. همچنین اوتادی در واکنش گفت:

«دلم می‌خواهد بدانم چه کسی این دشمنی را روا داشته تا با طرح این‌گونه خبر مردم را نسبت به من هیستریک و عصبی نماید.»

لیلا اوتادی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه