|

مهران مدیری هم کرونا «دلتا» گرفت و بستری شد!

مهران مدیری که در حال حاظر مشغول ضبط دورهمی است به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهران مدیرى به دلیل ابتلا به بیمارى کرونا، در یکى از بیمارستان هاى تهران بسترى شد.

به گزارش «شایانیوز»، مدیرى در این ایام، مشغول ضبط برنامه تلویزیونى «دورهمى» و همچنین بازى در سریال «خاتون» بود که از دو روز پیش با بروز علائم بیمارى تحت درمان قرارگرفت و امروز نیز با نظر پزشکان بسترى شد. گفتنی است، حال این هنرمند مطلوب گزارش شده است.

این خبر توسط صفحه رسمی «دورهمی» در فضای مجازی تایید شده است. مجری «دورهمی» با بروز علائم بیماری تحت درمان قرار گرفت و جمعه ـ هشتم مرداد ماه با نظر پزشکان بستری شد.

با ابتلای مهران مدیری به کرونا و بستری شدن در بیمارستان، ضبط برنامه «دورهمی» متوقف شده، هرچند قسمت‌های آماده برای پخش ضبط شده است. همچنین قسمت سوم نیمه‌نهایی امشب جمعه (هشتم مرداد ماه) ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود و تکرار آن شنبه ساعت ۱۷، ۱۶و ۳۰ دقیقه، ۱۱ و ۳ پخش می‌شود.

پیش از این ابتلای رامبد جوان و تعدادی دیگر از عوامل «خندوانه» به کرونا، باعث توقف ساخت این برنامه شده بود و حالا در فاصله چند روز، ابتلای مهران مدیری، مجری «دورهمی» و توقف ضبط این برنامه، شبکه نسیم را با چالشی جدید مواجه خواهد کرد. هرچند فرا رسیدن ایام عزاداری و همچنین ضبطی بودن این برنامه ها که اغلب از پخش جلوتر بودند، در این مسیر تاحدودی راهگشا به نظر می رسد.

مهران مدیری به همراه دخترش مهران مدیری به همراه دخترش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه