|

عکس لو رفته از بوسه های محسن فروزان و همسرش

محسن فروزان دروازه‌بان فوتبال ایرانی، متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ در رشت است وی سال 95 با دختری به اسم نسیم نهالی ازدواج کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 محسن فروزان در مرداد 95 با دختری به نام نسیم نهالی ازدواج کرد. نسیم نهالی متولد ۱۳۶۸ است، شغل وی مدلینگ و پوزر لباس و آرایش است. محسن فروزان دروازه‌بان فوتبال ایرانی، متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ در رشت است. فروزان دارای 2 برادر و یک خواهر است وی فرزند آخر خانواده است.

از آشنایی تا ازدواج محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی

نسیم نهالی: من در شهر تبریز دانشجو بودم و محسن هم در تیم گسترش فولاد تبریز بود. ما در همان تبریز با هم آشنا شدیم. به مرور زمان رابطه ای شکل گرفت.

محسن فروزان: حدود  3سال زمان برد تا به تصمیم برای ازدواج رسیدیم. در این مدت هم خانواده ها در جریان بودند و باهم در ارتباط بودیم تا بتوانیم به شناخت کافی از یکدیگر برسیم. دقیقا در تاریخ 21 تیر ماه سال 92 بود که با هم آشنا شدیم.

بعد از 3 سال حس کردم که به یک شناخت کامل از یکدیگر رسیده ایم و الان بهترین زمان برای این است که ازدواج کرده و زیر یک سقف باهم زندگی کنیم. خدا را شکر هم همسرم و هم خانواده اش نیز رضایت کامل داشتند.

عاشقانه+های+محسن+فروزان+و+همسرش+در+آسانسور

هدف مان را از زندگی مشترک مشخص کردیم و قبل از ازدواج به تفاهم کامل رسیدیم. البته تفاهم کامل ما این بود که "هرچیزی که همسرم بگوید، من بگویم چشم!" این تفاهم بعد از 3 سال ایجاد شد و من حرف اول و آخر را در خانه می زنم و آن هم "چشم" است (خنده!)

نسیم نهالی: اتفاقا محسن اصلا زن ذلیل نیست! ما با هم تفاهم داریم... ضمنا من این را هم بگویم که برای خواستگاری، پیشنهاد رومانتیکی از محسن دریافت نکردم!

محسن: همیشه این موضوع را می گوید که دوست داشته من خیلی رومانتیک از او خواستگاری کنم. من در یک جو ورزشی و فوتبالی بزرگ شدم که بحث رومانتیک بودن در آنجا خیلی وجود ندارد.

البته من شخصا خیلی احساساتی و رومانتیک هستم ولی در آن زمان آنقدر درگیر مسائل فوتبالی بودم که این موضوع را فراموش کرده بودم که باید شرایطی رومانتیک فراهم کرده و از نسیم نهالی خواستگاری کنم.

عاشقانه+های+محسن+فروزان+و+همسرش+در+آسانسور

نسیم نهالی: اگر بخواهم محسن را تعریف کنم باید بگویم یک پسر لوس و بامحبت و به شدت باصداقت. شاید مهمترین دلیلی که عاشق محسن شدم، صداقتش بود. هر چیزی که حتی به ضررش هم باشد بازهم دروغ نمی گوید.

محسن: همسرم بسیار صداقت دارد، مهربان است و عاشق. ما جدا از اینکه زن و شوهر خوبی هستیم، دوستان خوبی هم برای یکدیگر هستیم. واقعا به داشتن چنین همسری افتخار می کنم و از زندگی ام لذت می برم. البته این را هم بگویم که همسرم خیلی احساساتی است.

827058919-parsnaz-com

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها