|

تصاویر خانوادگی و کمی نامتعارف پژمان جمشیدی در کانادا

تصاویری منتشر شه از پژمان جمشیدی و خانواده اش را در کانادا مشاهده می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

پژمان جمشیدی بازیکن اسبق تیم های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس و حالا از بازیگرن مطرح و با استعداد سینما و تلوزیون است. پژمان جمشیدی پس از شهرت در بازیگری و ایفای نقش های مختلف به کانون توجهات رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل و از همین رو خبرنگاران و عکاسان سعی میکنند پیرامون زندگی شخصی او خبر تهیه کنند.

در ادامه عکس هایی از پژمان جمشیدی در کنار خانواده اش در کانادا مشاهده می کنید.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

 پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

بیوگرافی پژمان جمشیدی:

پژمان جمشیدی متولد 10 شهریور 1356 در تهران ، بازیگر و فوتبالیست سابق است. دانشجوی انصرافی رشته مهندسی عمران با 110 واحد پاس کرده است که با 180 سانتی متر قد سال ها مدافع راست بود و حالا بعد در عرصه بازیگری می درخشد.

خانواده

روز 10 شهریور ساعت 8/30 صبح در بیمارستان آریا در بلوار کشاورز به دنیا آمد ، پدرش دبیر زیست شناسی و مادر مرحوم اش معلم اول دبستان بود. در گوهردشت کرج بزرگ شد و یک برادر بزرگتر بنام هومن متولد آذر 1353 و یک خواهر بنام مامک متولد اردیبهشت 61 است.

پژمان جمشیدی و سروش صحت
پژمان جمشیدی و سروش صحت

فوتبال از اول راهنمایی

اول راهنمایی که بودم یک روز معلم ورزش ام گفت یک پوشه و عکس و یک برگه کپی از شناسنامه و 150 تا تک تومانی بیاورید که به تیم آموزشگاهی بروید ، همین کار را کردم و از همان جا فوتبال حرفه‌ ای ام آغاز شد.

پژمان جمشیدی

ازدواج پژمان جمشیدی

خواهر و برادرم ازدواج کردند ولی من من هنوز ازدواج نکردم و شرایط زندگیم این گونه پیش رفته. ازدواج اتفاقیه که هنوز برای من رخ نداده به نظر من ملاک و معیار برای ازدواج تعیین کردن اشتباهه مهم اینه که یه نفر به دلت بشینه و دوسش داشته باشی. طبیعتاً آدم هایی که با آن ها اشنا می شویم و باهاشون رفت و آمد میکنیم از نظر شخصیتی و رفتار مورد قبول مون هستند اینکه قلاب دلمون کجا گیر کنه معلوم نیست.

یه چیزه دیگه که خیلی مهمه باید حرفی برای گفتن با همسرتون داشته باشید و باید به روزها و شب هایی که قراره با همسرتون زیر یه سقف زندگی کنید فکر هم بکنید البته من خیلی دوست دارم با دختری ازدواج کنم که زندگی اش با هیجان همراه باشد و شاغل هم باشه یعنی زندگی اش طوری باشه که حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها