|

عکس های لو رفته از احسان علیخانی قبل عمل بینی و زمان کچلی!

احسان علیخانی از مجریان با سابقه و پرطرفدار ایرانی است که چهره جذابی دارد؛اما عکس هایی از قبل عمل بینی و کاشت مو این مجری محبوب را می بینید.

لینک کوتاه کپی شد

احسان علیخانی از مجریان با سابقه و پرطرفدار ایرانی است که چهره جذابی دارد؛ اما عکس هایی در فضای مجازی منتشر شده که به گفته کاربران از قبل عمل زیبایی این مجری محبوب است. احسان علیخانی قبل از وارد شدن به تلویزیون چند نوع عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام داده است که در ادامه تصاویری از وی را قبل از کاشت مو و عمل جراحی می بینید.

احسان علیخانی

عکس هایی از احسان علیخانی  که در فضای مجازی دست به دست می شود؛ این تصاویر چهره ای بسیار متفاوت را از این مجری نشان می دهند.

در یک پست های طنز آمیز کاربران نوشته اند ” اگر احسان علیخانی مو نکاشته بود، بینی عمل نکرده بود، خودش جز مهمانان ماه عسل بود نه مجری آن”.

احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی:

احسان علیخانی زاده ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده‌است. احسان علیخانی  آن‌طور که خودش گفته فرزند طلاق است و پدر و مادرش از هم جدا شده اند. 2 خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است.

اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده‌است. او اجراهایی مانند صبح آمد، ماه عسل و سه ستاره و… را برعهده داشته‌است. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

احسان علیخانی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه