|

دکوراسیون لاکچری اما شلوغ خانه بهاره رهنما!

تصویری از دکوراسیون جذاب خانه بهاره رهنما در فضای مجازی مربوط به برنامه بفرمائید شام در فضای مجازی منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

عکسهایی از پشت صحنه شام ایرانی که در خانه بهاره رهنما و با حضور مریم امیرجلالی، فلور نظری و شهرزاد کمال زاده برگزار شده بود و دکوراسیون خاص اما شلوغ این خانه را به نمایش می گذاشت در فضای مجازی منتشر شد. عکس هایی از این برنامه را در ادامه مشاهه می کنید.

Untitled

5487890

بیوگرافی بهاره رهنما:

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره+رهنما

همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

+بهاره+رهنما+و+همسرش+در+مزون

جشن عروسی آن ها را در تالاری در منطقهٔ ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد. وی در وب نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می نوشت.

علیرضا رهنما پدر بهاره رهنما به تازگی در گذشت.

Untitled

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها