|

نیکا فرقانی با آرایشی غلیظ و لب های برجسته!

نیکا فرقانی عکسی با آرایش زیاد و لب های برجسته منتشر کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

سارا و نیکا فرقانی بازیگران دوقلوی مجموعه «پایتخت» هستند. سارا و نیکا متولد 1383 نیز هستند اما دوقلوها پس از شهرت یافتن در سریال پایتخت با وجود سن کمی که دارند آرایش های غلیظی را انجام می دهند که البته با توجه به حواشی و فیلم و عکس هایی که از آن ها در فضای مجازی توسط خودشان منتشر شده این کار هم ازشان بعید نبود.

nikaforghaniofficial_1594678661

سارا+و+نیکا (1)

 

ac-image-NT15936079944H

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی:

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

nikaforghaniofficial_1523372926

ماجرای سارا و نیکا در استخر مختلط

مرداد ماه بود که سارا و نیکا دوباره در صدر اخبار شبکه های اجتماعی و رسانه های زرد قرار گرفتند. این بار اما قضیه فرق می کرد چرا که عکسی از سارا و نیکا در یک استخر مختلط در سوئد منتشر شد. خیلی ها همان موقع اعلام کردند که قصه حضور سارا و نیکا در تلویزیون با این تصاویر به پایان رسیده البته بودند کسانی که از سارا و نیکا حمایت کردند و گفتند این دو در سوئد و با فرهنگ این کشور بزرگ شده اند و نباید به آن ها خرده گرفت.

1597179927_S1gC0

  • ناشناس ارسالی در

    زدن ب سیم آخر بی آبرویی هم حدی داره

  • الهام ارسالی در

    خاک توسرتون چقدربی آبرویین شماها،فقط بلدین خودتونولخت کنید،شهرت رسید فقط بالخت شدن نیست،خوبه هیکلتونم قشنگ نیست.کاش میتونستم بااین👊بکوبم دهنتون

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه