|

ترلان پروانه چرا اینقدر تغییر کرده است؟

عکس جدیدی ترلان پروانه بازیگر جوان و البته پرحاشیه سینما و تلویزیون منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

ترلان پروانه بازیگر جوان سینما و تلوزیون است و جزو بازیگرانی است که از کودکی وارد این حرفه شده است. به همین دلیل در این عکس، تصویری از کودکی او و شمایل حال حاضرش در کنار هم قرار گرفته اند.

آخرین اثر او، سریال آهوی من مارال است.

fun1932-1

 Untitled

سریال آهوی من مارال در نمایش خانگی

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه‌کنندگی مشترک سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم سریال جدید نمایش خانگی است که در مرحله انتخاب بازیگران قرار دارد.

این سریال جدید نمایش خانگی روایتگر داستانی از دوره قاجار و ناصرالدین شاه است که با حضور چهره‌های سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین می‌رود.

ترلان پروانه بانوی هنرمند کشورمان جدیدترین بازیگری است که به این سریال نمایش خانگی پیوسته است و با دیگر چهره‌های این سریال همبازی است.

8865323

بیوگرافی ترلان پروانه:

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

tarlan_parvanee_1613586139

 ترلان پروانه چگونه نامزد زیباترین زن جهان شد؟

سال گذشته نام ترلان پروانه از سوی یک وبسایت حوزه ی سینما به TC Candler در میان نامزدهای فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا قرار گرفته است.

tarlan_parvanee_1599395939

tarlan_parvanee_1594889037

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه