|

(عکس) نیکای پایتخت با حجاب می شود اما با آرایش زیاد!

نیکا فرقانی از بازیگران دو قلوی پایتخت، عکسی با حجاب از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سارا و نیکا فرقانی دو خواهر معروف سریال پایتخت که حذف آنها از سری آخر این سریال کلی حاشیه به همراه داشت این روزها در اینستاگرام فعالیت خوب و زیادی دارند. نیکا فرقانی که به نظر می رسد از سارا شیطون تر باشد عکس ها و استوری ها ی جنجنالی بیشتری منتشر می کند. نیکا فرقانی عکسی محجبه اما با آرایش زیاد از خود به اشتراک گذاشت که در قسمت پایین متن مشاهده می کنید.

nikaforghaniofficial_1614855045

بیوگافی سارا و نیکا فرقانی:

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

حضور متفاوت سارا و نیکا در اینستاگرام

نوروز سال 1399 فصل ششم سریال پایتخت از شبکه یک سیما پخش شد و این دو بازیگر هم به مانند پنچ فصل گذشته به ایران آمدند و در فصل ششم پاینتخت حضور داشتند. هنوز زمان زیادی از پایان ناتمام پایتخت 6 نگذشته بود که ویدیوهای عجیب از سارا و نیکا در فضابی مجازی پخش شد که این دو بازیگر نوجوان با پوششی بسیار متفاوت از آنچه مردم از این دو در سریال پایتخت سراغ داشتند در مهمانی و جشن های مختلط حضور داشتند و بعضا حرکات نامتعارف و خارج از عرف انجام می دادند.

سارا+و+نیکا (1)

nikaforghaniofficial_1523372926

 nikaforghaniofficial_1595966040

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه