|

استایل جذاب خانم مجری که قبلا ممنوع التصویر بود!

مبینا نصیری از مجری‌هایی است که فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

مبینا نصیری مجری صدا و سینما کشور است که تصویر جدیدی از خود منتشر کرده و در آن با روسری و شال جیغی دیده می‌شود که اصولا این پوشش مغایر با سیاست‌های کلی صدا و سیما است.

Untitled

ماجرای ممنوع التصویری مبینا نصیری با “جیگر”!

در سال ۱۳۹۲ مبینا نصیری در برنامه زنده امروز هنوز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت: نوشته‌اند جگر! «به مبینا نصیری گفته بودند جگر» که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع‌التصویری وی به مدت دو سال شد. وی بعد از ۲ سال در مورد ممنوع‌التصویری‌اش گفت:

حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم. نویسنده مطلبی به من داد برای خواندن که اتفاقاً پیامک بیننده‌های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود.

در پایان یک جمله، کلمه‌ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با ان کلمه شوخی کنم و البته اشاره‌ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت.

همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلاً حق دخالت در آیتم من را نداشتند چیزهایی گفتند و من برای اینکه به ایشان بگویم دست بردارد و بگذارد کار خود را انجام دهم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشان از دخالت در کار من منصرف شوند.

کامران نجف زاده و اخبار بیست و سی اما علی‌رغم انتظاری که می‌رفت غیرحرفه‌ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به آنچه روی آنتن دیده بودند بسنده کردند و با سال‌ها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین‌های سرشاری رو به من فراهم کردند. فردای آن روز مدیر شبکه نویسنده را اخراج کرد و من دو سال تمام خانه‌نشین شدم.

مبینا نصیری و همسرش
مبینا نصیری و همسرش

 

mobinanasiri.official_1613586966_1

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها