|

روشنک گرامی به دام افتاد!

روشنک گرامی تصویری از خود و کوروش تهامی مربوط به فیلم کوزو در حال دستگیری به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

روشنک گرامی بازیگر جوان و زیبایی است که در فیلم های جدیدش به خوبی درخشیده است.روشنک گرامی تصویری از خود در اینستاگرامش مربوط به فیلم کوزو را منتشر کرده است.

Untitled

فیلم سینمایی کوزوو (KOZOVO) به کارگردانی میثم هاشمی طبا و تهیه‌کنندگی حسن کلامی بر اساس فیلمنامه‌ای از میثم هاشمی‌طبا چندی پیش در ژانر کمدی ساخته شد.

کورش تهامی ، روشنک گرامی، سیاوش چراغی پور و هومن شاهی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «کوزوو» به کارگردانی میثم هاشمی طبا ایفای نقش کرده‌اند.

roshanakgerami_1611678032

بیوگرافی روشنک گرامی:

روشنک گرامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 1 مهر 1362 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان لیسانس کارگردانی تئاتر را از دانشگاه آزاد گرفت و لیسانس مهندسی معماری اش را هم از دانشگاه سوره گرفته است.

روشنک گرامی علاوه بر بازیگری، هنرهای دیگری هم دارد و نگاهش به دنیای بازیگری به منزله شغل نیست و در واقع تنها راه کسب درآمد را بازیگری نمیداند.

روشنک-گرامی

چشم های خواب آلوی روشنک گرامی

یکی از خصیصه های ظاهری روشنک گرامی مربوط به فرم چشم های او است که خودش هم در گفتگوهای متعدد به این موضوع اشاره کرده است که خیلی ها میگویند چرا دائم خوابت میاد ولی واقعا اینطور نیست و من آدم پر انرژی هستم و علت این تفکر شاید فرم چشم هایم باشد.

روشنک گرامی بانوی هنرمند کشورمان تابحال ازدواج نکرده و مجرد است.

Untitled

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه