|

جشن تولد 29 سالگی پردیس احمدیه؛ فیلم "لاک قرمز"

پردیس احمدیه بازیگر زن جوان که این روزها با فیلم ” آنها” مشغول است عکسی از تولد خود در کلاردشت مازندران منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پردیس احمدیه بازیگر دختر جوان 29 سالگی خود را جشن گرفت. او از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌است.

این بازیگر در کپشن عکس تولدش نوشت:

 آخرین سال از دهه دوم زندگیم.
ممنونم از تبریکای پر از‌ مِهرتون. دلتون خوش_دهه دوم

Untitled

او لوکیشن جشن تولدش را کلاردشت مازندران نوشته است.

بیوگرافی پردیس احمدیه:

پردیس احمدیه متولد 8 تیر 1371 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل رشته نوازندگی موسیقی و ساز ایرانی است. او اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا علاقمند به ایفای نقش های متفاوت و غیر کلیشه ای است. وی سال 1385 وقتی 15 سال شده بود اتفاقای با حمید نعمت الله آشنا شد.

یک سال بعد توسط او به افشین صادقی معرفی شد. به این ترتیب در فیلم این کارگردان اولین تجربه خود را بدست آورد، البته این فیلم بعد از چهار سال توقیف سال 1389 بروی پرده سینماها رفت.

Untitled

برای بار دوم سال 1390 وقتی 19 ساله بود در فیلم کلاس هنرپیشگی ، نقش نیکی را بازی کرد که همین فیلم او را به بازیگری علاقمند کرد تا این مسیر را ادامه دهد او برای اولین بار در سال 1392 با سریال یادآوری در کنار در کنار روزبه حصاری ، امیر آقایی و مهران احمدی وارد تلویزیون شد.

پردیس احمدیه در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت.[۲] وی همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.

images

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه