|

بیماری عجیب شهرزاد کمالزاده او را از پا درآورد!

شهرزاد کمالزاده گفت: بیماری من کرونا نیست و به این علت که هنوز ریشه این بیماری توسط تیم پزشکی مشخص نشده نمی‌توانم راجع به آن صحبت کنم.

لینک کوتاه کپی شد

شهرزاد کمال‌زاده از بازیگران خوب سینما و تلوزیون است. کمالزاده ضمن اشاره به اینکه دلیل بستری شدن او بیماری کرونا نیست پیرامون آخرین وضعیت خود گفت: ابتدا باید تشکر کنم از تمام کسانی که در این مدت جویای احوال من شدند.

این چند روزه بیماری سختی گرفتم که منجر به بستری شدن من در بیمارستان شده است. فعلا تحت درمان هستم و حالم بهتر است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» اظهار کرد: بیماری من کرونا نیست و به این علت که هنوز ریشه این بیماری توسط تیم پزشکی مشخص نشده نمی‌توانم راجع به آن صحبت کنم.

289398_502

کمال‌زاد پیرامون وضعیت کنونی خود خاطرنشان کرد: از روزهای اولیه بستری شدنم خیلی بهترم همچنین روحیه و حال خوبی دارم اما لازم است از همه مردم خوب بخواهم که برای من دعا کنند تا بتوانم زودتر سلامتی خودم را به دست بیاورم و امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند.

لازم به ذکر است شهرزاد کمال‌زاده چندی پیش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته بود: بیشتر از یک هفته است که دارم زجر می‌کشم و امروز بدترین حال ممکنه را دارم. لطفا برای من دعا کنید دیگر نمی‌توانم تحمل کنم.

Untitled

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده:

شهرزاد کمال‌زاده متولد ۷ فروردین ۱۳۶۴ در شهر تهران بازیگر سینما تئاتر و سینمای ایران با (36) سال سن می باشد.او در سریال جذاب گاندو 2 بازی کرده است.

شهرزاد کمال‌زاده حرفه بازیگری  خود را از سال ۱۳۸۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی  هزاران چشم  ساخته و تولید  کیانوش عیاری شروع کرد. شهرزاد کمال‌زاده از سال ۱۳۸۳ با بازی در نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدر عاملی وارد سینما شد.(داستان این فیلم درباره دختری به نام آیدا است که متوجه ارتباطی میان پدرش با زن غریبه می شود.) و پس از ایفای نقش در آثاری همچون  راه طولانی و عقاب صحرا به شهرت و محبوبیت بین سینما دوستان رسید. 

Untitled

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها