|

قبض موبایل میلیونی آقای بازیگر!

قبض موبایل میلیونی باعث شدت عصبانیت آقای حمیدرضا آذرنگ شد.

لینک کوتاه کپی شد

قبض موبایل میلیونی باعث شدت عصبانیت آقای حمیدرضا آذرنگ بازیگر توانمند ایرانی شد.

حمیدرضا آذرنگ در پستش نوشت:

در طولِ چند روز و پس از پرداخت قبض سرسام آور یک میلیون و صد هزار تومانى همراه اول که نود درصدش بابت اینترنت لحاظ شده، امروز پیام جدیدى رسید مبنى بر اینکه اینترنت شما تمام شده و صد و بیست هزار تومان از تعرفه ى آزاد استفاده کرده اید و این در حالیه که هرگز ظرفِ چند ماهِ گذشته نه میلى به گردش در فضاهاى مجازى داشته ام و نه برنامه اى را دانلود کرده ام!!!!

بگذریم الان دو روز متوالى هست که نحوه ى غیر فعال کردن اینترنت آزاد رو فهمیدم اما با شماره گیرىِ کُدِ غیر فعال سازى با این جمله که پُست کردم مواجه میشم و این دزدىِ وقیحانه حالم رو بد کرده .

من که بالاخره غیرِفعالش میکنم جنابِ اینترنتِ آزاد رو اما خواستم از این طریق شماره ى #١١٣*١٠٠* رو به اشتراک بگذارم تا دوستانى که دچارِ این سرقتِ بى رحمانه میشن به سرعت اقدام به غیر فعال سازى اینترنتِ آزادِ خطِ تلفن همراهشون بکنن.

55c74c61-d7fb-4123-9296-788145ee1631

بیوگرافی حمدرضا آذرنگ:

حمیدرضا آذرنگ متولد 1351 در تهران نمایشنامه نویس ، کارگردان ، و بازیگر تئاتر می باشد. آذرنگ دانش آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال 1376 است.

حمیدرضا آذرنگ با خانم ساناز بیان ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند پسر به نام بامداد و هیراد هستند خانوم بیان نویسنده و کارگردان تئاتر میباشد.

حمیدرضا+آذرنگ (1)

unnamed

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها