|

عاشقانه های آقای مجری با همسر زیبایش!

همسر پدرام کریمی مجری تلوزیون عکسی دونفره در ماشین منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی مجری معروف و خوب صدا و سیما عکسی دونفره از عاشقانه هایشان به اشتراک گذاشت و نوشت:

به جریان زندگی اعتماد کن

Untitled

بیوگرافی پدرام کریمی:

پدرام کریمی  متولد 29 تیر 1359 در تهران می باشد و در رشته تحصیلی ادبیات نمایشی تحصیل کرده است. وی مجری تلویزیون ,گوینده و نویسنده سینما می باشد. 

سابقه کاری پدرام کریمی از زبان خودش: سابقه کاری ام بر می گردد به سال 76 که با برادرم وارد رادیو شدیم. آن زمان رادیو جوان تازه تاسیس شده بود. به عنوان نویسنده وارد این وادی شدم و خیلی از دوستانی که الان در زمینه اجرا حضور دارند از هم دوره هایمان در سال ۷۶ بودند.

Untitled

ماجرای آشنایی پدرام کریمی با همسرش یاسمن شاه حسینی

یاسمن: من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم. آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد. از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد. تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام و این گونه بود که باهم آشنا شدیم.

پدرام کریمی و یاسمن شاه حسینی پسری به نام آیین نیز دارند.

پدرام کریمی و همسرش
پدرام کریمی و همسرش
پدرام کریمی و پسرش آیین
پدرام کریمی و پسرش آیین

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها