|

(عکس) تفاوت عکس فتوشاپ شده و نشده لیلا فروهر!

در تولد ابی عکس ها نشان دهنده تفاوت چهره فتوشاپ شده و نشده لیلا فروهر را نشان می دهد.

لینک کوتاه کپی شد
2

پس از تولد ابی عکس هایی منتشر شد که تفاوت زیادی باهم داشتند. عکس هایی که ابی از تولدش با لیلا فروهر در پیجش به اشتراک گذاشت عکس های واقعی و بدون فتوشاپ بو اما عکس هایی که لیلا فروهر از خودش در تولد ابی منتشر کرد با فتوشاپ زیاد و ده سال جوان تر شده بود که در ادامه می بینیم.

hashiye_va_havashi_1624829855

پیشنهاد می شود: (عکس) آستین پُفی اغراق آمیز لیدی گاگا سوژه شد

بیوگرافی لیلا فروهر:

خانم لیلا فروهر، کسیکه تمام نسل ها وی را می شناسند از دهه 50 تا دهه 80، همه ی آهنگ های وی را گوش داده اند و عده زیادی هم با ترانه های این خواننده محبوب خاطره دارند، در ادامه بیشتر با او و زندگی شخصی او آشنا می‌شویم.

لیلا فروهر متولد 4 اسفند 1337 در اصفهان، خواننده است. دریک خانواده هنرمند بزرگ شد، ابتدا بازیگر بودو نزدیک 50 فیلم و سریال بازی کرد، اما رفته رفته به سمت خوانندگی کشیده شد و حالا یک هنرمند نام آشنا میباشد.

Untitled

مهاجرت لیلا فروهر

با پیروز انقلاب اسلامی درسال 57 به دادگاه احضار و از بازیگری و خوانندگی محروم شد بعد از 8 سال زندگی در ایران درسال 1365 از طریق خاک ترکیه به کشور آلمان رفت و سپس مدتی در فرانسه ساکن شد. او درسال 1366 برای همیشه به کشور آمریکا رفت

لیلا فروهر و ازدواج اول و دوم

اوایل ورود به خاک ایالات امریکا وقتی 30 ساله بود ازدواج کرد اما بعد از دو سال این رابطه به جدایی ختم شد، به گزارش پارس ناز فروهر برای دومین بار در 29 مرداد 1383 با فردی به نام اسماعیل نبی معروف به اسی ازدواج کرد. لیلا فروهر هیچ فرزندی ندارد ودر کالیفرنیا ساکن میباشد.

 

  • ناشناس ارسالی در

    ♥️♥️♥️

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه