|

تشکر گلاره عباسی از کارگردان زن مطرح سینما

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر با انتشار عکسی از مرضیه برومند کارگردان کهنه کار کشورمان تشکر کرد و تولد وی را تبریک گفت.

لینک کوتاه کپی شد

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر با انتشار عکسی از مرضیه برومند کارگردان کهنه کار کشورمان تشکر کرد و تولد وی را تبریک گفت.

گلاره عباسی و مرضیه برومند گلاره عباسی و مرضیه برومند

اولین حضور جلوی دوربین در سریال مرضیه برومند

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال ۱۳۶۲ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار گلاره عباسی می‌توان به بازیگری در سریال شهرزاد ۱، سریال در چشم باد و سریال شهرزاد ۲ اشاره کرد.

گلاره عباسی اولین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۵ در ۲۳ سالگی در سریال کتابفروشی هدهد به کارگردانی مرضیه برومند بازی کرده است. اگرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال شهرزاد ۱، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای گلاره عباسی محسوب میشود.

او در این سریال همکاری با هنرمندانی هم چون افسانه چهره‌آزاد، امیرحسین صدیق، علیرضا اوسیوند و راضیه برومند را تجربه کرد.

گلاره عباسی گلاره عباسی

بیوگرافی گلاره عباسی:

گلاره عباسی در سال 1387 با بازی در فیلم سینمایی یک گزارش واقعی به کارگردانی داریوش فرهنگ وارد عرصه سینما شد. او در این فیلم با اساتید بزرگی مثل مرحوم داوود رشیدی و داریوش فرهنگ همبازی شد و توانست به شهرت برسد. این فیلم روایتگر داستان زندگی دو دوست است که به دور از انتظار همه در مقابل یکدیگر قرار میگیرند و داستان فیلم را جلو میبرند. این فیلم برنده تندیس بهترین عکس از چهاردهمین دوره از جشن خانه سینما شد.

گلاره عباسی
گلاره عباسی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها