|

استایل جذاب ویدا جوان بر لب آب!

ویدا جوان بازیگر زن خوش چهره کشورمان در عکسی جالب کنار یک حوض نشسته است و از خود تصویری با فیگوری با مزه به اشتراک می گذارد.

لینک کوتاه کپی شد

ویدا جوان بازیگر خوش چهره و جوان سینما تصویری جالب و بانمک از خود کنار حوض آب در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

ویدا جوان ویدا جوان

ویدا جوان زادهٔ ۳۱ مرداد ۱۳۶۵ در تهران بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و ایده‌پرداز و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش‌های حمید سمندریان می‌باشد. وی با بازی در سریال زمانه محصول سال ۱۳۹۱ شبکه ۳ سیما در نقش نگار به کارگردانی حسن فتحی به تلویزیون معرفی شد. از دیگر سریالهای او می‌توان به ماه و پلنگ، مجموعه پژمان و زمانه و شمعدونی، آسمان من و سارق روح و زیر هم کف اشاره کرد.

ویدا جوان
ویدا جوان

صحبت ویدا جوان در مورد ازدواجش

حکایت آشنایی من و ایلا به چند سال قبل بازمی گردد، یکی از دوستانم که از علاقه ام به دوبله باخبر بود مرا به استودیو ضبط صدای «ایلا» برد تا تست دهم. طی همین جلساتی که به آنجا می رفتم و با ایلا صحبت می کردیم به این نتیجه رسیدیم که علایق مشترکمان در رنگ ها، هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار است.

حتی پس از ازدواج تفاهم ما دو نفر برای خانواده هایمان هم خیلی جالب بود. به نظرم یک هنرمند به خصوص بازیگر باید از هر چیزی سر رشته داشته باشد. کتاب بخواند، موسیقی را بفهمد، ریتم بداند و. . . بازیگر شاید لازم نباشد ورزشکار باشد اما چون یک هنرمند است باید هنر را خوب بشناسد.

ایلا به نظرم تفکر آرتیستیک دارد و واقعا اسم آرتیست برازنده اوست. خیلی خوشحالم که هر کاری از دستش برمی آید و برایم هیجان انگیز است که می بینم وقتی از اطرافیان یا دوستان هنری می خواهند، کاری انجام دهند از او مشاوره می گیرند.

ایلا طراح، نقاش، بازیگر و. . . خوبی است. با سواد است و فلسفه می داند؛ یعنی همه آن چیزهایی که من دوست دارم در هنرمند باشد در او نیز هست. اما چون علاقه خودش به بازیگری است دلم می خواهد واقعا در بازیگری باشد. دلم می خواهد دنبال عشق واقعی اش برود. این را همیشه گفته ام دوست دارم هرکاری بکنم تا او هر کاری را که دوست دارد دنبال کند.

ویدا جوان
ویدا جوان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها