|

(عکس) تصویری از آقای بازیگر با رکابی و سیگار به دست!

سیاوش خیرابی تصویری جالب از دوران جوانی خود در اینستاگرام منتشر کرد

لینک کوتاه کپی شد

سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که با حضور در سریال دلنوازان مشهور شد تصویری از دوران جوانی خود منتشر کرد و نوشت:

جوانی کجایی که یادت بخیر

پ.ن: وقتی مادر آدم مسافرت باشه و‌۳ تا پسر خونه باشن کانتر آشپزخونه از این تمیز تر نمیشه

عکس جوانی سیاوش خیرابی

بیوگرافی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در بیست و نهمین روز از آذرماه 1363 در تهران متولد شد. او لیسانس کامپیوتر دارد و دوره های بازیگری را در کانون سینماگران گذرانده است. سیاوش خیرابی با بازیگرانی مثل سحر قریشی، نیما شاهرخ شاهی، سمانه پاکدل و محسن افشانی دوره های بازیگری را گذرانده و به طور همزمان وارد دنیای بازیگری شده اند.

سیاوش خیرابی در کنار پدر و مادرش
سیاوش خیرابی در کنار پدر و مادرش

زندگی شخصی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده او در رابطه با علت ازدواج نکردنش می گوید:

 برای ازدواج به جمع بندی نهایی نرسیده ام فکر می کنم هنوز وقت هست فعلا دغدغه ام این است که بازیگری را به جای باثباتی برسانم، بعد به ازدواج فکر خواهم کرد.  زمانی که سن و سال کمتری داشتم می خواستم طوری ازدواج کنم که فاصله سنی ام با بچه ام خیلی کم باشد اما این اتفاق نیفتاد، راستش فعلا برای ازدواج برنامه ای ندارم. البته این مسائل چیزی نیست که انسان بخواهد برایش برنامه ریزی داشته باشد. شاید مثل شاهرخ استخری (که از همینجا ازدواج و پدر شدنش را تبریک می گویم) به صورت اتفاقی همه چیز برای ازدواج مهیا شد، یا مثل سام (سام درخشانی) من هم روزی به این شرایط برسم اما فعلا برنامه ای ندارم.

سیاوش خیرابی در سکانسی از سریال هست و نیست
سیاوش خیرابی در سکانسی از سریال هست و نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها