|

(عکس) مهران غفوریان باز هم لاغرتر از قبل!

عکسی که مهران غفوریان به تازگی از خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

لینک کوتاه کپی شد

مهران غفوریان در اینستاگرام خود تصویری جدید منتشر کرد که نشان می دهد بازهم نسبت به قبل لاغرتر شده است.

تصویری که مهران غفوریان منتشر کرد:

مهران غفوریان لاغر تر از قبل
لاغری عجیب مهران غفوریان

مهران غفوریان فروردین ماه به علت درد کمر عمل جراحی کرده بود و چند روزی در بیمارستان بستری بود.

غفوریان در سال‌های اخیر کاهش وزن چشمگیری داشته است که در ظاهر او بسیار تأثیرگذار بوده است. مهران غفوریان سال ۹۶ نیز در یک عمل جراحی ناچار به تعویض مفصل لگن خود شده بود که به دنبال آن کاهش وزن شدیدی داشت.

 

بیوگرافی مهران غفوریان

غفوریان فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می‌باشد. بازیگری را به کارگردانی داریوش کاردان با مجموعه طنز جنگ ۳۹ آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال ۱۳۷۶ بود که برنامه گل‌ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیر‌ها معروف شده بود.

بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریال‌ها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود. غفوریان سپس در سال ۸۲ شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال ۹۵ در هنگام ساخت سریال همسایه‌ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود. غفوریان سال ۱۳۹۴ و در جریان مسابقات خنداننده برتر در برنامه خندوانه، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با امیرمهدی ژوله جایگاه اول را از آن خود نماید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها