|

واکنش تند نیوشا ضیغمی به قهقه رامبد جوان!

نیوشا ضیغمی بازیگر نام آشنای سینمای ایران نسبت به ماجرای توهین به نویسندگان در برنامه خندوانه واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینمای ایران با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود اینطور نوشت: خوشحالم که بازیگر تلویزیون نیستم و آن را تماشا نمی کنم.

 

نیوشا

 

ماجرای گاف رامبدجوان در خندوانه چه بود؟

برنامه « خندوانه» چهارشنبه شب ۲۲ اردیبهشت و در آستانه عید از فوتبالی هایی، چون خداداد عزیزی و فیروز کریمی به برنامه دعوت به عمل آورد و با آن ها بازی هایی را ترتیب داد. در یکی از این بازی ها جواب کریمی و عزیزی به سوال مسابقه درباره نام بردن از سه نویسنده باعث واکنش هایی شد که در نگاه مخاطبان برنامه تعبیر به بی احترامی به نویسندگان شد و بدتر از جواب آن ها خود رامبد جوان بود که به نوعی با خنده به پاسخ های فیروز کریمی واکنش نشان داد.

شب گذشته رامبد جوان در پیامی نسبت به آنچه در برنامه رخ داد عذرخواهی کرد. در این متن آمده : «در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی دقتی و بی ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می خواهم و یقین می دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد. من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت بخش و بی مثال ادبیات کشورمان بوده ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها