|

(عکس) مهناز افشار حجاب را کنار گذاشت و کلا سر لخت شد!

مهناز افشار بازیگر با استعداد ایرانی چندسالی هست در آلمان به سر می برد.

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر با استعداد ایرانی که چندسالی هست در آلمان به سر می برد و در برنامه استعداد یابی ایرانی (پرشین گات تلنت) بعنوان داوور مسابقه در کنار آرش، ابی و نازنین نور حضور دارد. با انتشار عکس بی حجاب خود در استورس اش به نظر می رسد دیگر قصد بازگشت به ایران را نداشته باشد.

Untitled

مهناز افشار عاشق چه کسی شده؟

مهناز افشار بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است. مهناز افشار در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی منتشر کرد که این عکس به دلیل تیپ جالب و عاشقانه مهناز مورد توجه کاربران قرار گرفت. تحلیل گران فضای مجازی بر این باورند که مهناز افشار با کلاهش نشان می دهد که عاشق شده است اما سوالی در ذهن مخاطبان ایجاد شده که مهناز افشار عاشق فردی شده است که اول اسم او (ه) است

در ادامه شما می توانید عکس مهناز افشار را در زیر مشاهده کنید:

mahnaz_afshar_1618052567

مهناز افشار بازیگر مطرح و با استعداد کشورمان تقریبا 2 سالی است که به آلمان مهاجرت کرده و برای خودش برو و بیایی دارد. 

مهناز افشار در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خود منتشر کرد که این عکس به دلیل کوتاه بودن لباس مهناز افشار باعث شد که این عکس با باز خورد زیاد کاربران فضای مجازی قرار بگیرد.

مهناز افشار تا به امروز با لباس های جذب و کوتاهش سوژه خبرنگاران و سایت های خبری شده بود اما این بار با لباس خاص و کلاهی که با حروف (ه) بود در مرکز خریدی در آلمان که احتمال این را می دهد او عاشق فردی شده است که اول اسم او (ه) باشد خبرساز شده است.

mahnaz_afshar_1616593146

نام : مهناز

نام خانوادگی : افشار

تاریخ تولد : 1356/3/21

محل تولد : تهران

همسر: یاسین رامین

فرزندان: یک دختر به نام لیا

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت ، افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

مهناز افشار در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی منتشر کرد که این عکس به دلیل کوتاه بودن لباس مهناز افشار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. 

 این عکس لباس های نامتعارف و شلوار جنجالی مهناز افشار را نشان می دهد. در ادامه شما می توانید این عکس را در زیر متن مشاهده نمایید:

mahnaz_afshar_1611930941

  • ضحا ارسالی در

    عاشق شدن چه ربطی به کلاهش داشت؟میگیفتن اول اسم طرفومدال کرده توزنجیرگردنش انداخته متعارفتره!
    بدشم خیلیا(بخصوص آقایون )روی کارهاشون ارمهای مختلف میچسبونن همشون عاشق شدن؟بدشم گیرم افشارعاشق شده باشه خوب کاری کرده حق مسلم اون وهمه آدما اینه که عاشق بشن...بدشم توبعضی عکساش لباس زیرنداره(سوتین نزده )اینکه زشته...نه عاشق شدنش.....

  • م ارسالی در

    حالا چه طحفه ای هست که کاراش برای ما مهم باشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها