|

دنیا جهانبخت و مهراد جم در حال خوشگذرانی در خیابان های لندن!

دنیا جهانبخت و مهراد جم در خیابان های لندن در حال خوشگذرانی

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت و مهراد جم به تازگی بچه دار شدند. دنیا جهانبخت در صفحه رسمی اینستاگرامش ویدیویی از خوشگذرانی هایشان در خیابان لندن منتشر کرد.

دنیا جهانبخت بعد از دستگیری میلاد حاتمی حواشی اش در اینستاگرام کمتر شده و حتی کاملا قطع شده است. در ادامه شما می توانید ویدیو مربوط به دنیا جهانبخت و مهراد جم را در زیر متن مشاهده نمایید:

دنیا جهانبخت چهره مطرح اینستاگرامی که حدود 11.5 میلیون فالوور دارد و چند ماهی می شود با مهراد جم خواننده موسیقی پاپ در ارتباط است روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که حدود 3 هفته است که باردار است.این خبر باعث شد بسیاری در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی این پرسش و شائبه را مطرح کنند که بچه دنیا جهانبخت و مهراد جم حرامزاده است؟

دنیا جهانبخت امروز به این خبر واکنش نشان داد و در اینستاگرام خود پستی طولانی منتشر کرد و در بخشی از پست خود نوشت: پدر بچه من مهراد است و من تا الان سه هفته است که باردارم؛ ضمن اینکه ما یک ماه و نیم پیش عقد کرده بودیم و در تدارک عروسی بودیم که با فهمیدن بارداری من سورپرایز شدیم؛ بچه ما حلال زاده است و ما به هم محرم بودیم.

donya_1596963322دنیا جهانبخت روزی چقدر درآمد دارد؟

دنیا جهانبخت چندی پیش و در اقدامی جالب تعرفه تبلیغاتی پیج اینستاگرامش را منتشر کرد.

جالب است بدانید که دنیا جهانبخت برای هر استوری مبلغی حدود 2 هزار دلار یعنی 50 میلیون تومان می گیرد.

donya_1613165222

همچنین اگر استوری (تبلیغ) مورد نظر را خودش اجرا کند 3 هزار دلار یعنی 80 میلیون تومان پول می گیرد.

هر پست اینستاگرام که فقط 24 ساعت در پیج دنیا جهانبخت باشد 5 هزار دلار معادل 132 میلیون تومان هزینه دارد!

حالا با توجه به فعالیت های او در اینستاگرام می توان به این نتیجه رسید که دنیا جهانبخت هر روز حداقل 265 میلیون تومان از اینستاگرام درآمد مستقیم دارد که این قطعا بدون در نظر گرفتن سایت های شرطبندی و قمار اوست !

donya_1606419565

مهراد جم و دنیا جهانبخت به انگلیس فرار کردند؟

با دستگیری و استرداد میلاد حاتمی بسیاری از قماربازان از ترس دستگیر شدن از ترکیه رفتند و دنیا جهانبخت هم که مدتی بود اقامت انگلیس را داشت به اتفاق همسرش مهراد جم از ترکیه به انگلیس مهاجرت کرد.

دنیا جهانبخت، میلیاردها تومان درآمد از سایت‌های شرط‌بندی و قمار به دست آورده و پلیس فتا در پی بازداشت اوست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها