|

(عکس) کشف حجاب عجیب بهنوش طباطبایی؛ چرا او؟

عکس جدید بهنوش طباطبایی واکنش های زیادی را به همراه داشت.

لینک کوتاه کپی شد

بهنوش طباطبایی بازیگر نام آشنای سینمای ایران است. بهنوش طباطبایی جزء بازیگرانی است که در اینستاگرام فعالیت خوبی دارد. او عکس جدیدی منتشر کرد و اینطور نوشت: من تو رو توو آرزوم می دیدم منو شرمنده ی آرزوم نکن.

 

بهنوش طباطبایی در این عکس در خط قرمز بی حجابی و با حجابی قرار دارد، خیلی از کاربران او را به اشاعه بی حجابی محکوم کردند و عده ای دیگر طرفدارش هستند.

ازدواج بهنوش طباطبایی با خواننده پاپ صحت دارد؟

شایعه ازدواج دوم بهنوش طباطبایی را در این خبر بخوانید. بهنوش طباطبایی بازیگر پرکار سینما و تئاتر است. بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است. بهنوش طباطبایی تئاتر های زیادی نیز در کارنامه هنری اش دارد.پست جنجالی بهنوش طباطبایی که شایعاتی در مورد ازدواج دومش به وجود اورده است را در ادامه می بینید: البته بهنوش طباطبایی هیچ جزئیات بیشتری منتشر نکرده اما برخی رسانه ها مدعی شدند همسر دوم بهنوش طباطبایی از خوانندگان پاپ کشور است.

212440191610029086

بهنوش چگونه خانم دکتر بهنوش طباطبایی شد؟

بهنوش خانم چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت.خانم دکتر طباطبایی نوشت: "از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

CVpKscBbof00

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها